Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - Vika - 01-22-2013

a widzisz! zupełnie inne proporcje Smile
mówiłam już, że mi się podoba??
aaa, no tak, mówiłam...


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - Dyzia - 01-22-2013

Wow! Dominiu, ty to mnie umiesz zachwycić! nawet nie wiem od czego tu zacząć...
Na papierki też się kuszę, choć mam bardziej turkusowy akurat, skromny motyw zegarków baaardzo mi się podoba,
Świetnie wykorzystałaś tłoczony papier, jak metal po prostu, z tego powodu nie wtapiaj już jej, niech będzie jak okucie.
Złoty oczywiście do zielonego pasuje jak najbardziej. Brawo! Brawo!


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - craftingbydominique - 01-22-2013

dzieki Dyzia! turkusowy tez bym chciala... turkus plus zloto to jest to!


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - Dyzia - 01-22-2013

Zawsze się chce taki, którego się nie ma Smile


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - craftingbydominique - 01-22-2013

albo, ktory sie wymysli, a ktory nie wyjdzie... Smile


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - abfd - 01-22-2013

Bardzo, bardzo ładna ta skrzyneczka. Jak ją zobaczyłam, to pomyślałam że te okucia są "kute" na reliefach z szablonu - właśnie te wątki dziś przeglądałam i może dlatego. Ale doczytałam i już wiem. I się zainspiruję, jeżeli pozwolisz Wink
Turkus + złoto + koralowy + czekoladowy brąz = moje wymarzone zestawienie
Na razie mam farby w dwóch pierwszych kolorachWink


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - Zuza - 01-22-2013

Hmmm... Skrapkowa skrzyneczka??? Czy skrzynkowy skrapek??? Tak czy siak - ciekawie to wygląda! Żeby jeszcze takie stare nie było.... Tongue


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - brunetka - 01-22-2013

prześliczne to pudełko. Podoba mi się taki mix Smile


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - Shanna - 01-22-2013

Ciekawe pudlo. Fajne polaczenie techik i kolorow. Widac, ze szalejesz z bugiemSmile
Co do zegarow to mi one ani za male, ani za duze, ani za malo ich itd.... mnie by tam pasowaly wskazowki zamiast zegarka w zegarze. Ale poza tym piknieSmile


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - craftingbydominique - 01-22-2013

fajnie, ze tloczonki Wam sie podobaja, do skrapow ta maglownica niby przeznaczona, ale jak widac, mozna i na drewno kleic, no bo to papier w koncu. Tlo faktycznie mogloby byc jednolite, dlatego, ze tak duzo na gorze, wlasnie dol czysty dalam. A cieniowanie to samo z reki wychodzi, pod warunkiem, ze sie pomazia tuszami, tak z 5 ich tu uzylam, wszystkiego z 10 min max na wszystkich bokach. Naprawde te tusze polecam, mozna sobie tez na palec takiego z gabeczki koloru nabrac i maziac doodkola motywow (lub na), albo kanty przejechac... latwiejsze niz farba, mniej brudzi, szybciej. same plusy.