Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - magnesiki dla dziadkow - Dyzia - 12-20-2012

Jeśli Lady spróbujesz, to daj znać. Widziałam także na allegro magnetyczną folię w arkuszach. Ciekawa jestem czy działa i i jest wystarczająco mocna.


RE: Terapia Dominiki - magnesiki dla dziadkow - craftingbydominique - 12-20-2012

Oj dzieki Lady, moze sprobuje z tasma, szkoda, ze juz nie zdaze z zamienieniem literek na prezent Sad.
Joanka, to jest taca, ktora dalam w watku nasze antypieknosci, skucha za skucha, popatrz:
       
Dookola oryginalnej reklamy z 1916 (to jest ciekawa historia na marginesie - mozna kupic bardzo tanio oryginalne egzemplarze Punch'a - magazynu satrycznego z przedwojnia) polozylam wyciete brzegi papierowej serwetki (takiej pod ciastka, gladki srodek, koronka dookola) i zrobily sie dziwne zielonkawe plamy, ona byla bielutka, moze jakas chemia uzyta do produkcji tego typu serwetek zareagowala z lakierem. Sama reklama dostala tlustych plam - moze to pot z tylu lat?? Smile, tez zareagowal z lakierem. Na koniec kratery, nie speki - pospieszylam sie z akrylem, poli nie chwycil jeszcze, bo tylko jedna warstwe dalam.
ps. Nic nie robie z ta taca, pracuje na niej, bo mam sentyment - pamietam, ze zaraz po naklejeniu tulipanow zrobilam test ciazowy Smile

a tutaj przyklad magnesow, ktore po 2 latach nadal trzymaja sie lodowki, inny sprzedajacy, inne kartki magnetyczne, czyli dziala, ale jak jest duzo magnesu w magnesie Smile

   


RE: Terapia Dominiki - taca skucha i retro magnesy - craftingbydominique - 12-20-2012

Absolutnie musisz SmileSmile


RE: Terapia Dominiki - taca skucha i retro magnesy - Erato - 12-20-2012

Kartki magnetyczne bardzo mi się podobają. Taca mniej, i to wcale nie z powodu skuchy, tylko kompletnie mi te kwiatki nie pasują do reszty. Ale to przecież nie ma znaczenia - taca ma taki pozytywny ładunek emocjonalny Smile


RE: Terapia Dominiki - taca skucha i retro magnesy - craftingbydominique - 12-20-2012

Pozytywny bardzo, ale masz absolutna racje, co do tulipanow, to sie nazywa; kombinujemy na szybko i z pieciu serwetek na krzyz..


RE: Terapia Dominiki - taca skucha i retro magnesy - spord - 12-26-2012

Zawieszkowe złote serduszka i choinki śliczne..
Płaskie bombki trochę nie w moim guście ale ciekawe Smile
Kartonowe pudełko mi się podoba.
A co do magnesików wielka szkoda, że nie wyszły bo są super Smile


RE: Terapia Dominiki - taca skucha i retro magnesy - craftingbydominique - 12-26-2012

dzieki spord za odwiedziny! pozdrawiam swiatecznie Smile


RE: Terapia Dominiki - taca skucha i retro magnesy - craftingbydominique - 12-29-2012

Dzieki Grazynko, to sa bardziej takie produkty uboczne zabawy w farbki, takie tez sa przeciez potrzebne Smile


RE: Terapia Dominiki - taca skucha i retro magnesy - przytulia - 12-29-2012

kochana taca boska. ten krak to dwuskładnikowy? jak uzyskałas takie spekania? grubosc czy jak? Big Grin bardzo mi się podoba


RE: Terapia Dominiki - taca skucha i retro magnesy - craftingbydominique - 12-30-2012

Ah, taca nie jest boska.. to juz jest ustalone SmileSmile, krak normalnym - maimeri, duze speki to grubszy step 1. Ale sie popsul, bo polozylam akryl bez wczesniejszych warstw zabezpieczajacych poli w sprayu. Teraz to taca robocza...