Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 12-17-2012

O, dzieki dziewuszki, ja tak na nie dziwnie patrze powiem szczerze, bo wlasnie takie nie-bombkowe motywy itp. A ta trzecia, to stempel i na to farbka, konturowki jeszcze nie mialam dlugo, to bylo w 2009, grudzien, wlasnie zaczynalam decu, no to poszly bomki na swieta.
A kropki i poprawianie roze to robilam koncowka pedzla, nie wlosiem, tylko normalnie patykiem, cienkim, tak jakby nabieralam na czubek metalicznej (one sa takie gestsze, nie?) i tak jakby nim malowalam po konturze, a kropeczki - na czubek tego patyka pedzlowego i opuszczalam na powierzchnie nie dotykajac bombki, tak zeby sie nie rozplaszczylo za bardzo, tylko zeby kulka sie opuscila, i tak opadlo, ale w miare na okraglo... polecam metode, szybka i lepiej niz konturowka, bo po konturowce nie ma kropek, tylko kratery - takie gorki z czubkiem po oderwaniu, prawda? A tu - okragla kropeczka i latwo rozmiar regulowac.


RE: Terapia Dominiki - plaskie bombki - RotkiwKerianna - 12-17-2012

fajne te zawieszki, takie inne, a te kropki...no super....


RE: Terapia Dominiki - plaskie bombki - gofira - 12-17-2012

a powiedz teraz tez jeszcze robisz cokolwiek z decu bo - choć może się mylę - ale mam wrażenie ze wszystkie prace ktore teraz pokazujesz to jakaś przeszlośc a obecne? ciekawam jaki teraz masz styl bowiem ze warsztat z czasem się zmienia


RE: Terapia Dominiki - plaskie bombki - craftingbydominique - 12-17-2012

Ostatnie to bylo ptaszkowe, guzikowe na materiale, reniferowe, z pocztowkami i ornamentem na gorze, roza zolta na sercu, chustecznik z kamea kwadratowy - wszystko to tak od lipca/sierpnia sie dzialo. ciut wczesniej (wiosna) chustecznik rowerowy), aha, i 2 talerze, tez wiosna. Reszta z zeszlego roku (2 tace, 2 pudelka z kolazami). Oczywiscie bomki, zawieszki z masy, renifery - tez ostatnie.

I jeszcze pudelko kartonowe z lipca:

               

Karton - fajna rzecz, bo tania, ale namaka farba szybko, nawet jak zaprajmerowane, powstaja czasem wybrzuszenia, gora sie np. zrobila lekko wklesla, ale media i inne gady przechowuje grzecznie..


RE: Terapia Dominiki - plaskie bombki - craftingbydominique - 12-17-2012

Mi sie na nim glownie ramki podobaja jesli mam byc szczera... Smile


RE: Terapia Dominiki - plaskie bombki - szksat - 12-17-2012

Domi, u Ciebie to mam chyba tak jak u Viki Smile Co zaglądam, to się rozpływam Smile Jestem pod wrażeniem Twoich pomysłów i tych wszystkich cudów, które tworzysz Smile


RE: Terapia Dominiki - plaskie bombki - Erato - 12-17-2012

Pudełko takie bardzo "Twoje", Dominiko Smile Podoba mi się to łączenie rozmaitych wzorów, stempli, ornamentów - dużo tego, a mimo to nie ma się wrażenia (no ja nie mam w każdym razie Big Grin ), że jest to takie "nadźbane". Nie mój styl, ale obiektywnie podoba mi się. Lubię też charakterystyczną dla Ciebie stonowaną kolorystykę.


RE: Terapia Dominiki - plaskie bombki - craftingbydominique - 12-18-2012

Dzieki dzieweczki za odwiedziny i wszystkie komentarze... bardzo ciekawe jest takie różne spojrzenie. A te stemple lilijkowe, to jest gabka, tanie stemple z budowlanego, fajne sa, bo duze, jako tlo wlasnie moga robic.


RE: Terapia Dominiki - plaskie bombki - przytulia - 12-18-2012

pierwszy i trzeci super. a powiedz mi Ty to recznie malujesz? w sensie bez wzorku czy jak?

i jak zobaczyłam pudełko to zbladłam. marzenie. a ja na etapie serwetki i kleju Sad
ale zdolniacha jesteś


RE: Terapia Dominiki - plaskie bombki - craftingbydominique - 12-18-2012

Przytulia.. wlasnie o Tobie myslalam, strasznie bys juz chciala, zeby bylo tak, jak w glowie sobie wymyslisz, co? SmileSmile. Ja tez tak mialam... i Ty tez tak kiedys spojrzysz wstecz i z sentymentem wspomnisz pierwsze farby i serwetki za ploty Smile. Ale co maluje? To sa stemple, recznie tylko kropki i dwie rozyczki machnelam na probe farba i trzonkiem waskim pedzla (taka a la konturowka z marszu... ), malowac to ja ledwo oko potrafie, moj maly Mis moze zaswiadczyc Smile.. niestety..