Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Vika - 12-11-2012

Dominika - ja to dokładnie mam takie samo odczucie odnośnie bombki jak Latająca... wszystko osobno fajne, ale razem niekoniecznie...


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Erato - 12-11-2012

Piękne reliefy, ale z tym srebrem - które u mnie wyglada raczej jak ołów - i małym kółkiem z motywem, to wszystko przywodzi mi na myśl batyskaf Big Grin
Ale ja i tak za milion lat nie zrobię takiej bombki...


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Dyzia - 12-12-2012

No, może z motywem mniej kolorowym i chlodniejszym w kolorach byłoby dobrze, ja bym nie zdzierała, tylko walnęła piękny ornament z przodu, takie jak masz z tyłu na 3 zdjęciuSmile
Świetnie ci te reliefy wychodząSmile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 12-12-2012

A, bo to jest ta, co nie wyszla w konkursie, i poprawiajac i sapiac nad tym samym motywem minus gwiazki szablonowe, cos tam bez ladu i skladu kombinowalam... tak w 1/3 postanowilam, ze bedzie poligonowa. No i tak zostala. Np. narysowalam sobie wzor olowkiem patrzac na obrazek w necie - ta podwojna osemka (ja malo reliefow robie, wiec dla mnie to byl pierwszy raz Smile). bawilam sie kolorami, az znow bylo buro, to na to - dawaj srebro, itp. itd. No, tak gwoli przyzwoitosci pokazuje, a i ku przestrodze... Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - spord - 12-12-2012

Jak to mówią: Człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach Smile
Ja chce zobaczyć wiecej tych reliefów.. Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 12-12-2012

No i jak to dobrze, ze sie zgadzamy, bez ladu i skladu to to jest, a motyw tez nie lezy... (aha, trochu on swiateczny jest - no takie czerwone kulki na zywoplocie mam Smile, znaczy one zimowe sa, ergo - swiateczneSmile. A reliefy jakos tam wyszly, bo po raz pierwszy uzylam konturowki Pebeo -srebrnej, jest gruba i sie nie plaszczy po polozeniu, zostaje waleczek, a i przy kladzeniu, na wdechu Smile, idac wolno i bardziej ruszajac bomka niz reka, da sie bez przerywnikow i rowno polozyc. ale na wdechu Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Shanna - 12-12-2012

Ciekawie Ci te bombki wychodza. Tylko takie ciezkie sie wydaja. Ale eleganckie saSmile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 12-12-2012

Dzieki Shanna, tak po prawdzie to mi sie ten rozmiar XXL nie podoba, bomka tak do 8 cm mi lezy rozmiarowo najbardziej


masa solna - ozdoby choinkowe - craftingbydominique - 12-12-2012

To nie decu, ale ze święta za pasem i choinka golutka była do wczoraj, należało ja przyozdobić. Bombki to długotrwały proces Smile, stanęło na masie solnej wg tego przepisu.

Wykrojone serca i choinki przeprasowałam walkiem pomiędzy ściankami folderów do embossingu (pierwszy post w moim wątku pokazywał odciśnięty folder na gorze chustecznika), świetny efekt; awers jest wypukły, rewers wklęsły, tak zresztą, jak każda kartka, która poddać procesowi wytłaczania. Najlepiej kolorowalo mi sie wysuszone (3h!) ozdoby rub ons - gesta, tlusta pasta (ostatnie zdjecie, tam rowniez folder do embossingu)

aniolek sztuk jeden:
   

choinka 1:        

serce:    


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - martyna20031 - 12-12-2012

nigdy bym nie zgadła ze to masa solna