Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Shanna - 12-06-2012

No widzisz... w zyciu bym nie zgadla co dla Ciebie jest guzikiemSmile Ja sie dziurek doszukuje, nos wtykam w ekran, bo mysle, ze czegos niedowidze, a Ty spokojnie mowisz, ze to obrazkiTongue


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Zuza - 12-06-2012

Hi hi hi... Rozmowy z tych "co autor miała na myśli" Big Grin Big Grin Big Grin

Najbardziej mnie ten zegar zmylił, bo o nim nie pisałaś, a od razu rzuca się w oczySmile Kwiaty ledwo ledwo, a guziki... No, to raczej guzy są a nie guziki! Ale się domyśliłam, które to! Big Grin


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Dyzia - 12-06-2012

Guzikiem guzikiem, ale całość tacy jest bardzo fajnie skomponowana, super pomysł na kolaż, wygląda jak jedna całość. Masz babeczko dużego talentaSmile Choć to akurat przy każdej twojej pracy mogłabym napisaćWink


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 12-06-2012

dzieki dziewuszki za mile slowa SmileSmileSmile, tak sobie ukladalam w te i nazad i tak wyszlo... no swietny ten papier byl, szkoda ze ta firma go juz nie produkuje.. Sad


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Erato - 12-06-2012

Guziki czy nie, taca bardzo piękna. Taka odrobinę steampunkowa, chociaż niby na niej nie ma tego rodzaju motywów, moze ta niby tarcza zegarowa... W każdym razie taca jest super, też nie mój styl, ale mimo to bardzo mi się podoba. I piękny kształt samej tacy.


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 12-06-2012

Tak Mery, wszystko jest osobno wycinane, naklejane jedno na drugie. A byc moze te motywy guzikow srodkowych sa gdzies jeszcze powielane.


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 12-06-2012

Dzieki muszko, mi sie wydaje wlasnie, ze nie mam stylu, co rusz to cos nowego robie, gdzies indziej siegam, tyle inspiracji dookola... a kolaze nie sa trudne, grunt to sobie nie zakladac w glowie gotowej wersji, bo taka nigdy nie istnieje (nie u mnie przynajmniej), wycinam kilkanascie elementow i macham nimi tam i nazad. Od jakiegos czasu tak pracuje, ze zaczynam od tla, albo jakiegos jednego motywu i wymyslam krok po kroku, spontanicznie. Bardzo czesto jest tak, ze sobie postanowie trzymac sie planu, bardzo mocno sie staram, ale nie wychodzi... no calosc nie lezy mi jakos. Spontan baby, spontan! Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Erato - 12-06-2012

Ja się zgadzam z muszką, masz swój styl i to bardzo wyraźny, cokolwiek robisz, to zostawiasz na tym jakiś taki jedyny w swoim rodzaju znak!


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 12-06-2012

Oj matko.. fajnie sie takie rzeczy czyta... dzieki dziewczyny!!! Heart


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - spord - 12-07-2012

Taca super... Podziwiam za kompozycję i za calokształt... Smile