Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Zuza - 12-01-2012

Mnie też się podoba! Smile Szczególnie kolor boków - lubię taki! Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 12-01-2012

Hej Vika, milo znow widziec Smile. Dzieki za mile slowa. Jedne co mi przeszkada w poli, i to pewnie nie tylko mi, ze jednak zazolcaja prace i to nie na fajny vintage, nie? Ale woda na tacy tak z piec dni stala (powodz pod nasza nieobecnosc, wszystko na smietnik Sad) i nic sie jej nie stalo... czego nie mozna bylo powiedziec o reszcie prac i sprzecie do decu..

CZesc Zuzak, boki przyznam nawet ladniejsze niz na zdjeciu, od tej tacy zreszta zaczelo sie namietne przecieranie - wczesniej tylko kolor i na to motyw, ale teraz nie, oj nie, Dominika musi sobie wetrzec to i owo na farbowa baze... glownie patyny i bitumiki... ale wiadomo, Ameryki tu nie odkrylam Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Vika - 12-01-2012

Z tym zażółcaniem to nie zawsze - istnieją takie, które nie zażółcają Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 12-01-2012

aaaa, a jest taki w sprayu??


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Vika - 12-01-2012

Ano choćby lakier poliuretanowy Dragon...


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 12-01-2012

A taki jest w sprayu? I zeby jeszcze nie smierdzial... prosze Cie, dobry Mikolaju, przynies Dominisi oprocz nowych patyn taki poli co nie smierdzi i nie zazloca... Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 12-01-2012

no... prawie tak.. Smile. grzecznie wstaje od poltora roku dwa razy w nocy do synka.. to sie chyba liczy na lakier chocby.. Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Erato - 12-01-2012

Bardzo ładna ta taca, piękne motywy - a co znaczy ze wydruk "wordowski"??
Ja tez chce taki nie żółty poli... Muszę obadać tego Dragona, o którym Vika pisze. Bo już myślałam, że znalazłam holy graala w postaci spreju Crafts, ale niestety on jednak zażółca Undecided


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 12-01-2012

no ze wydrukowane w wordzie, czajniki pomniejszylam, powiekszylam i zrobilam jasniejsze.. tam jest taka funkcja, ze kazdy rysunek nie tyle sie szary robi, tylko przezroczysty, do momentu, ze znika prawie zupelnie, albo mozna go nakladac jeden na drugi, a ten ciemniejszy przeswieca spod spodu... tak na marginesie.. Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Erato - 12-01-2012

Aa, czyli wklejasz rysunki do worda i tam je obrabiasz, tak?