Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Zuza - 11-17-2012

Też nie przepadam za tymi ilustracjami... Ale uważam, że tło do nich powinno być białe, ta zieleń mi tu baaardzo nie pasuje... Sad


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 11-17-2012

no tak wlasnie myslalam... Smile mam sentyment, bo to jedna z pierwszych prac, ma ponad dwa lata, a i pudelko poreczne.. duzo farbek sie miesci.... ale ciekawe czemu stoi pod schodami w schowku .. SmileSmile

A takie pudło na kapelusze sie przykleiło do rena z tutka o kolorowych ornamentach (z braku kapelusza pudełkowego, zaleca się użyć pierników lukrowanych... koniecznie lukrowanych.. ):

       


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Shanna - 11-17-2012

Pudelko fajne. A przyznam sie, ze nie znam nikogo kto by kapelusze nosilTongue


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Vika - 11-17-2012

Ja też jestem na tak dla pudła Smile na pierniki (a gdyby tak upiec takie w kształcie kapeluszy?... ) - fajnie wygląda z tym renem na wieku, no i kolorystycznie też mi pasuje Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 11-17-2012

Dzieki dziewczyny, jeszcze ma dol nie wykonczony... pudlo znaczy, nie ren Smile, matem go czy blyskiem? wosk jest na gorze (dwie warstwy), ale dol chyba mat, co?

piernik w ksztalcie rena? hm... to jest pomysl!


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - RotkiwKerianna - 11-17-2012

supppper, świetny pomysł...........
tylko na pierniczki....lukrowane.....aż nabrałam ochoty na pierniczki....z takiego pudełeczka.....


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Zuza - 11-17-2012

Ja noszę kapelusze... Rzadko, i mało strojne, ale jednak. I nawet pudło na nie posiadam Smile W związku z tym wersja "pudło na pierniczki" bardzo mi się podoba! Samo pudło również Smile

Ty to chyba lubisz zawsze coś do czegoś przykleić - strach Ci klej dawać do ręki i stać zbyt blisko... Tongue


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 11-17-2012

Noszenie kapeluszy uwazam za odlotowe, ja jestem na bakier z moda, ubieram to co pod reke wleci, niemalze, ale noszenia kapeluszy zazdroszcze... to trzeba umiec! Smile
nie klej, nie klej, tylko lakier - do ostatniej warstwy lakieru przytwierdzam Smile, no i fakt Zuza (Zuza, ktora jest Zuza - a to ci dopiero!! Smile) - tyle dekorow dostepnych i innych przyklejanek, teraz taka faza nadejszla Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 11-17-2012

a ze sporych rozmiarow, to i duzo piernikow sie zmiesci... Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Dyzia - 11-17-2012

O! Mi się Alicja bardzo podoba, choć bym cienie dodała, wiem, że niby tak graficznie ma być... ale bym dodała, by od tła tak nie odstawałySmile
I może zbyt grzeczne jeśli chodzi o kompozycję, bardziej po szalonych skosach by mi odpowiadało, ale sama kratka świetnie działa graficznie, bardzo lubięSmile