Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 11-15-2012

aaaa.... a ja sie zgubilam, dzieki Shanna, o wycinaniu dekorkow mowila mery.. ok. teraz to juz jestem w ogrodku, juz sie z zosia witam,
A Shanna, widzialas te cameo silhouette?? no powiem Ci ze czad.. (czaderska tez cena ale to na marginesie Smile)


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - szksat - 11-15-2012

Bardzo ładna ta skrzyneczka, ale w 100% zgadzam się z Shanną Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Shanna - 11-16-2012

(11-15-2012, 07:12 PM)craftingbydominique napisał(a): A Shanna, widzialas te cameo silhouette?? no powiem Ci ze czad.. (czaderska tez cena ale to na marginesie Smile)

Widzialam, ale jestem poznanianka, wiec mi szkoda kasyTongue


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 11-16-2012

no wiem, wiem.. mi tez Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - elila - 11-16-2012

Mnie też podoba się pudełeczko, aczkolwiek może powinnaś zdecydować się na jedno albo dekor (świetny zresztą) albo szablon. Ogólnie dla mnie jest ok.


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 11-17-2012

Dzieki za odwiedziny elila... popatrz, jak to czyjes spojrzenie z boku moze tak wiele wniesc... pare minut temu bylam zakochana w tym dekorze, a teraz.... Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - martyna20031 - 11-17-2012

ciekae te twoje pracki, ale czasami faktycznie za dużo się dzieje na jednyn przedmiocie.


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 11-17-2012

No wiem, masz racje, raczki swiezbia, oj swiezbia... Smile


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - craftingbydominique - 11-17-2012

I znow ambiwalentne odczucia; bardzo lubie motywy z Alicji, ale teraz zrobilabym to nieco inaczej (i staranniej! Smile), to moje pierwsze wydruki sprzed prawie 2 lat Smile

Ciekawa jestem, co Wy na to? Smile

           

U mnie rowniez renifery w akcji! Smile
Nr1: tusze, pasta strukturalna plus akryl, brokat na lakier (no, tego akurat nie widac, bo brokat przezroczysty jest), flugger, finito.

           


RE: Terapia przez klej, papier i pare farb... - Shanna - 11-17-2012

Grazka juz porwala renisiaSmile Podoba mi sie. Smile Znaczy sie reniferek mi sie podoba, choc Grazynce tez niczego nie brakujeTongue
Co do pudeleczka- i nie lubie Alicji i motywow karcianych, postaci z ksiazki zawsze mnie przerazaly, wiec mnie tak srednio sie podoba. Ale za to podoba mi sie kolor tla. Inny motyw i dla mnie oki....Tongue