Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - jaszczury - craftingbydominique - 02-06-2014

Dzieki! Tak jest, glownie wcieram i scieram, wcieram i scieram, a potem udaje, ze wiedzialam od poczatku o co kaman Smile


RE: Terapia Dominiki - jaszczury - Ginger - 02-06-2014

DecouDream ja to tylko przeskanowałam cały wątek..będe wracaj później.."Skanowanie" jakie zastosowałam stosuje się np przy egzaminach z języków obcych z czytania.Czytanie polega na wychwytywaniu słów kluczy aby szybko wychwycić sens tekstu i odpowiedzieć na pytania.Tak zdałam egzamin z angielskiego przystosowanego nie dla obcokrajowców ale dla tubylców nie znając dobrze języka.Nie zrozumiesz pewnych językowych zwrotów jeśli nie wzrastasz w tym języku wiec musisz łapać słowa klucze.Obcokrajowcy mają kłopot z takimi egzaminami jeśli nie czytali w życiu dużo.To samo zastosowałam u Dominiki jak odkryłam ,ze nic nie kumam Big Grin..i dla mnie od dzisiaj to Alchemiczka..a ja cenię sobie dawne nauki Cool Dominiko..Ruda jestem z koloru włosów a Ginger to właśnie nic innego jak Ruda.Język angielski jest bardzo pokrętny..Ginger to tez imbir jak i ożywiony..Jedno słowo dużo znaczeń..Rudzi są tez podejrzewani o ostrość i wredność..a i owszem wredni są ale dla lekarzy..bo naturalne rudzielce są bardzo delikatne. Anestezjolodzy szczególnie się takich boja..boją się ich uśpić...Oj jak fajnie ,kursik się szykuje ;-). Niby obie mieszkamy w okolicach Londynu a jednak kawałek jest..Ile jedziesz na Victorię ?Ja tak ok 50 min pociągiem..zależy jakim.


RE: Terapia Dominiki - jaszczury - craftingbydominique - 02-06-2014

Oczywiscie, ze Ginger to Rudy Smile, spodobalo mi sie spolszczenie dziewczyn Smile
Na Victorie, tudziez do innych zakatkow Londynu nie jezdze, nie znosze metropolii, wycieczki na wies i na lono uskuteczniam i poruszam sie tylko samochodem. Ale wiem, ze ze stacji Paddington, wersja pospieszna, to 20 minut do Reading. A z dworca to juz odbieram wlasnie ja Smile


RE: Terapia Dominiki - jaszczury - Ginger - 02-06-2014

No ja tak do Londynu tez nie zawsze( tez wolę peryferie)..ale zdarzało się..wiadomo jak rodzina odwiedza to chcą zwiedzać..i tylko centrum..Kocham Szekspira a najlepiej zobaczyć jego sztuki w Globe Theatre.Może nie piszę dobrze po angielsku czy się wysławiam..ale kaman. Zresztą znam sztuki na pamięć to nawet jak nie kaman to i tak kaman.W Anglii podoba mi się to,że nawet jak nie rozumiesz języka to przetrwasz w tym kraju..w Polsce by się to nie powiodło...trzeba by się było uczyć. Login Ruda był zajęty jak się rejestrowałam..a Ginger nie Big Grin


RE: Terapia Dominiki - jaszczury - Erato - 02-06-2014

Login zajęty, ale tamta użytkowniczka nieaktywna. To możesz być Ruda Big Grin


RE: Terapia Dominiki - jaszczury - DecouDream - 02-07-2014

Kontynuując moje podziwy dla rąk Twych cudnych, dziękuję za namiary na Paula, tutek z zachwytem obejrzany, Twoja praca świetna (może kiedyś sama spróbuję na paście, narazi żadnej serwetki nie mam), a teraz siedzę a jego blogu i odpływam.


RE: Terapia Dominiki - jaszczury - craftingbydominique - 05-17-2014

Bardzo spoznioneBlush lusterko dla Hani.

Transfer na MP, lakierow kilkakroc, zlota folia na stempel, lakierow jak uprzednio, medaliony - wydruk laser, na tekturce, konturowka dookola, zalany kilkukrotnie glossy accents Rangers.
Tyl; duze lilje; mika na stempel, lakier, emboss na goraco, lakierow moc. Srodek - tloczonka plus inki (turkus, zloto), zalane 3 razy Magic MP. Brzegi tloczonka, jak w srodku, braz to distress stain (walnut, crushed olive) plus inki. Zalane glossy accents.

I jeszcze dwa szczegoly; folia zlota na stemplu i zalana tloczonka.


RE: Terapia Dominiki - jaszczury - craftingbydominique - 05-17-2014

nerwy RAMu - hi, hi

dzieki Oli!

Aaa... zapomnialam powiedziec o skusze... wewnetrzy paseczek drewienka, ten zaraz przy lusterku nie zostal pomalowany.... no prosze Was, jak mozna taka skuche popelnic w prezencie... mowilam, ze mi po ciazy cwierc mozgu odjelo.. nie mowilam? no wlasnie...


RE: Terapia Dominiki - medaliony dla Hani - craftingbydominique - 05-17-2014

Opis brzmi matriksowo Goska, pracochlonne - fakt, ale trudne - nie Smile


RE: Terapia Dominiki - medaliony dla Hani - Virgo_777 - 05-18-2014

No bomba te medaliony. Ale opis... bez pałlitra nie razbieriosz, a pa pałom...
Ramka gites !!!