Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - Erato - 01-31-2014

Domi, ja protestuję! Co to mają być za zdjątka, gdzie ja mam te wszystkie niuanse zobaczyć?! Wklej przez jakiegoś imageshacka czy inne cuś, bo na takich tycich to nic nie widać!!!
Jaszczurowy szablon mega, no i oczywiście te wszystkie Twoje czary....


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - Shanna - 01-31-2014

O matko z dzieckiemSmile
Mam taka sama ramke. Kiedys pokazalam ja w antypieknosciach, potem zmylam, zagruntowalam i lezy...gdzies....
Twoja jest cudna, bo piekna to malo powiedziane. Jaszczurki swietnie sie wpasowaly. Kolory piekne. Zielen interesujaca. A tusz jaki dawalas? Ja pacnelam tuszem dzwoneczki na chojnie i sie tluste plamy zrobily.


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - wiolka42 - 01-31-2014

Domi nie ogarniam Twojej terapii . Tego wszystkiego co stosujesz na swoich pracach . Podobają mi się rzecz jasna Smile. Jaszczury bomba Wink.


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - Vika - 01-31-2014

Ja też bym chciała zobaczyć dokładnie, bo nawet moja wybujała wyobraźnia, co to ją w genach dostałam, nie radzi sobie...
Niniejszym więc zgłaszam postulat - większe zdjęcia proszę zamieścić!
A potem pogadamy....


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - craftingbydominique - 01-31-2014

No wlasnie mowi mi, ze moje zmniejszone zdjecia nijak nie chca wchodzic. Jeszcze raz sprobuje...


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - Erato - 01-31-2014

Bejbe a zmień jeszcze tytuł wątku, bo tam ciągle o tym pudełku - skończyłaś je w ogóle?...


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - craftingbydominique - 01-31-2014

Dziewuszki, szybko postaram sie nowe zrobic i wstawic, bo stare juz zmniejszone na maksa. Mi pokazuje komp, ze maja 50 kb, dlatego takie male, ciut wieksze nie wchodza, wciaz pisze, ze zdjecia maja byc do 200 kb itp. No przeciez nie pierwszy raz wstawiam, ki diabel? Ktos wie? Baterie mi sie w aparacie skonczyly... jutro dam nowe. A pudelka rybkowego nie skonczylam, dol mi sie nie podoba ani troche, trzeba go po calosci zmienic.


RE: Terapia Dominiki - jaszczury - DecouDream - 01-31-2014

Świetnie się bawisz tymi cudnymi kolorami. Praca super. Jak z galerii.


RE: Terapia Dominiki - jaszczury - apawlaczka - 01-31-2014

ja tez czekam na większe fotki, bo tak siedzę z nosem przyklejonym do monitora i nie mogę dojrzeć tych wszystkich detali. Pamiętam jak Wiolka wrzuciła fotki chustecznika od Ciebie, nic nie było widać. Dopiero później jak sama pokazałaś swoje dokładne fotki to szczęka mi opadła do piwnicy. Lustereczko już teraz mi się podoba, już sobie wyobrażam jak pokażesz nam więcej.


RE: Terapia Dominiki - jaszczury - craftingbydominique - 01-31-2014

Dzieki dziewczyny, moze komorka zrobie, zanim baterie kupie...