Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - Erato - 12-14-2013

Oj napisz, bo ja też zamówię Big Grin Mam tego rodzaju nożyk, ale raczej tępawe są te ostrza.


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - abask - 12-14-2013

Gdzieś, w głębinach oceanu,
gdzie są rafy koralowe...
Tam, gdzie ludzki wzrok nie sięga
żyją rybki kolorowe.
Domi jednak je dojrzała,
w swoje sieci je złowiła,
obcykała rybkom fotki
i witraże z nich zrobiła.

Smile)))


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - craftingbydominique - 12-15-2013

Ale piekny wierszyk! Dzieki Hanula Smile


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - Shanna - 12-15-2013

(12-14-2013, 10:21 PM)oli napisał(a):
(12-14-2013, 01:14 PM)Ataner napisał(a): Kupowałam tenSmile Sprzedający miał jeszcze inne, np. w zestawach, myślę że to dobra jakość za rozsądną cenęBig Grin
http://allegro.pl/skalpel-do-precyzyjnych-ciec-tytanowe-ostrze-i3769983119.html
Przyjrzałam się dobrze i skalpelowi, i wszystkiemu co tam jest. Sprzedawca zmienia koszty wysyłki. Dlaczego? Podwyżka na poczcie (tak, tak, 23% VATu dochodzi) jest dopiero od stycznia. Czytam dalej. Piszę, że cena wysyłki jest taka przy jednej sztuce, a jak więcej to się zmienia. Zaglądam - jeden skalpel kurierem 20zł. Każdy koljeny - następne 20zł. To samo przy paczkach. Oszalał???
Tak robią sklepy z mydłem i powidłem, chińska tandetą elektroniczną. On pisze, że dopiero jak się kupi to on poda koszty wysyłki. Matko, co to jest???
HuhHuhHuh

Oli- napisz do niego. Ja kupujac na all. spotkalam sie z tym, ze system sam zle nalicza I np. 2,5 zamienia na 25. jesli placisz przez PayU to tez trzeba sprawdzac cene wysylki bo tam tez zdarzaja sie kwiatkiSmile


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - Vika - 12-15-2013

Oli - przesyłka kurierska bez względu na ilość jest zawsze taka sama - z przedpłatą 20 zł, cena przesyłki pocztowej jest zmienna w zależności od wagi paczki, dlatego Jaroo zastrzega sobie podanie jej ceny w osobnym mailu, bo system All różnie (często błędnie) ją nalicza. Znam sprzedawcę osobiście, nie raz i nie dwa u niego zamawiałam.


Domi ta część A jest rewelacyjna, chyba bym się za takie wycinanie nie zabrała, prędzej zrobiłabym sobie mix w photoshopie i przetransferowała Sad
Ciebie podziwiam nieustająco Smile


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - craftingbydominique - 01-31-2014

Popsikane sprejami, potuszowane (tlo), na to inka gold przez szablon (turkus, zloto, miedz), potem jaszczury, w kolejnosci - bitum, gloss gel maimeri (ten, co na przezroczysto schnie), na to posypane od serca, jeszcze przez szablon, miki - turkus i zlota. Bitum, po wyschnieciu zrobil 'kontury' jaszczurom, mika grubo sypana na paste zelowa zrobila wypuklosci, jak luski. Wykonczone wokol lusterka i naokolo tuszem czekoladowym. Oraz lekki psik shimmer mist w brazie. Oczywiscie fotografowalnosc graniczy z zerem. Piotrek stwierdzil, ze musi mi dobry aparat kupic na urodziny, jak zobaczyl efekty na monitorze.
Ok, caly czas mowi, ze mam za duze zdjecia, zmniejszylam do 150.. ????

               


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - jomajka12 - 01-31-2014

Domi, obrazy to się tworzy na papierze, płótnie, desce i oprawia w ramy, a nie NA RAMACH. Czyżby coś ci się pomyliło?


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - abask - 01-31-2014

Qrczaczki... Ja nie wiem jak Ty to robisz. Nie każdemu ciapanie, sypanie i szablonowanie tak wychodzi. Masz taki efekt tego wszystkiego, że kopara opada.
Cudnie wyszła rama, cudnie Wink))


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - Joanka215 - 01-31-2014

Łoo matko,jakie fajne jaszczury Smile


RE: Terapia Dominiki - serwetkowe pudelko - czesc A - parviflora - 01-31-2014

a ja powiem tak: bardzo ciekawa praca