Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou Aniki - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou Aniki (/showthread.php?tid=1170)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Decou Aniki - przytulia - 12-18-2012

zrob moze lepsze zdjęcie bo pudełko zapowada sie super ale mało widze Smile


RE: Decou Aniki - anika - 12-18-2012

Czwarte zdjęcie wstawiłam, ponieważ Dominika prosiła o zbliżenie kuferka wcześniej już prezentowanego.Dominiko, przepraszam, że dopiero teraz,ale pamiętałam i wstawiam zdjęcie trochę w zmienionej wersji, bo z metalowymi okuciami.Bardzo się starałam,aby było dobre światło. No i na koniec misa od serca ... dla Viki. Tak dla porządku tych moich kraftowych poczynań.

No widzicie,tak to z porządkami bywa. Czwarte zdjęcie dotyczy poprzedniego posta,co go nie zdążyłam przesłać.Tak mnie praca pochłonęła ( wstawianie zdjęć) i dlatego zrobił się mały galimatias.Ale myślę,że się połapiecie.


RE: Decou Aniki - przytulia - 12-18-2012

o żesz Ty!!
kradne!!!
pierwsza!!
moje moje moje Smile
rewelacyjne!


RE: Decou Aniki - Erato - 12-18-2012

Z czego ta misa? Kurcze pięknie wyglada, jak z masy perłowej jakiejś albo żywicy.
Okucia bardzo dodały charakteru pudełku.


RE: Decou Aniki - Vika - 12-18-2012

Anulo moja kochana Smile
piękne robisz zdjęcia, piękne...
ale... no niestety muszę to powiedzieć - wybacz szczerość - ale moja misa w realu jest 1000 razy piękniejsza! Tongue

A pudełko jeszcze bardziej zyskało z tymi okuciami, choć wydawało mi się, że jest doskonałe...


RE: Decou Aniki - RotkiwKerianna - 12-18-2012

pewnie bardzo pracochłonne była ta skrzyneczka i misa....zupełnie nie w moim klimacie....ale i tak sobie popatrzę.. pogapię raczej.....


RE: Decou Aniki - craftingbydominique - 12-18-2012

Ale cudne kucia, zlocenia, brudzenia, a misa na 6! Dzieki za dokladniejsze zdjecia... no misa jest przecudna...
pudeleczko okragle ma fajny dol, ale gora nie bardzo, zlewa sie motyw z tlem... ale moze, to jak piszesz, wina zdjec.

ps. prosze o opis toku wzoru na folii aluminiowej, tez teraz cos tam na spozywczej odbijam, ciekawa jestem Twojego patentu.


RE: Decou Aniki - Dyzia - 12-18-2012

Wszystkie prace ciekawe, dobrze ci wychodzą te złotkaSmile


RE: Decou Aniki - Shanna - 12-18-2012

Misa przepiekna. Kolory na pewno w realu ladniejsze, ale mozna sobie wyobrazicSmile


RE: Decou Aniki - anika - 12-18-2012

Oj,jak dobrze zrobić porządki! Dzięki wszystkim bardzo, bardzo za odwiedziny i wpisy.
Shanna- na dzwoneczku nie ma soli,to tylko taki efekt złocenia,zostawianego tylko miejscami na przedmiocie.
Zuza- podzielam Twoje odczucia, ale to pudełeczko dzielne jest, bo przeżyło moje pierwsze, dziwne próby i nie wylądowało w koszu.Co chwilę zmieniało się. Bo tak, jak mówiłyście - porażkę w atut. No, ale wszystkiego czasem nie da się i trudno. Teraz stoi sobie na półeczce i mieszkają w nim małe przydasie.
Przytulia-zdjęcia małego kuferka postaram się zrobić w lepszym świetle.
Dominiko- pod folią aluminiową,naklejam wypukły motyw oryginalnej serwetki. Potem dokładnie odbijam wzór, koloruję,lakieruję i gotowe.
Erato- misa,jest zwykła, z gładkiego szkła. Efekt perły - farba akrylowa w połączeniu z perłową pozłotą. Kolory dobieram do motywu,ale czasem daję kontrast. Tutaj dałam kilkanaście różnych odcieni .Po wyschnięciu lakieruję na półpołysk. Całość powierzchni bardzo się zmienia po nałożeniu pierwszej warstwy lakieru. Wszystko fajnie się łączy. No,fakt,troszkę pracy jest.

No ,nie wiem co z tą pocztą. U mnie nic nie zalega. Kosz też pusty. Huh Grażynko, Vika ma mój prywatny e-mail,póki co. Adminie,hop,hop! Pomocy. Idę zgłosić problem,może coś chłopaki poradzą.