Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou Aniki - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou Aniki (/showthread.php?tid=1170)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Decou Aniki - asiek_71 - 04-12-2013

Joanka zwinęła mi sprzed nosa puszki z kotem-i zroniła to tak szybko, że nie mam szans na ich podebranie.. A tak mi sie spodobałySmileWogóle ładniutkie cuda nam tu pokazałaś AnikoSmile


RE: Decou Aniki - Vika - 04-12-2013

Jaja cudne są (moje aniołowe naj Smile ) - i to jest constans.
A te b&w puszki.... hmmm... już mówiłam, że odgapię jak nic!


RE: Decou Aniki - abfd - 04-12-2013

Aniko, nie wiem jak przegapiłam tę deseczkę. Jest niesamowita! Kolory jak ze starego obrazu, wiszącego w muzeum. Oj chciałabym tak umieć robić cienie, cudne.
I jaja też cudne. Podobają mi się te cieniutkie, zwiewne reliefy. Czymże Ty to robisz?
Igłą ze strzykawką ?
Puszki kocie super. Nie podoba mi się puszka z parką dzieci, ale to dlatego, że motyw jest nie dokładnie wycięty.


RE: Decou Aniki - Shanna - 04-12-2013

Puszki z kotkami cud-miod-malina.
Jajca tez piekne. Widac, ze lubisz konturowke a ona CiebieSmile A ''stojak'' na jajca watr odgapienia.


RE: Decou Aniki - Erato - 04-12-2013

Pisanki śliczne - po raz nie wiem który jestem zdumiona, jak to jest możliwe, że każda z nas robi coś w zupełnie innym stylu, tutaj znowu się zdumiałam, kolejne jedyne w swoim rodzaju pisanki.
Kocie puszki cudowne Heart

A pomysł na wyeksponowanie pisanek faktycznie świetny.

Pięknie Aniko, chcę więcej Big Grin


RE: Decou Aniki - gofira - 04-12-2013

no i ukradywli wszystko ehhhh
pozostaje podziwiać no to podziwiam bo wszystko ładne


RE: Decou Aniki - anika - 04-12-2013

Dzięki za miłe słowa i odwiedziny na blogu. Smile Wiecie,że dla Was jest tam szczególne miejsce. Heart Reliefy robiłam konturówką Decorfin i Idei. Obie fajne ,ale chyba wolę Ideę. Co do dzieciowej puszki,to, abfd masz rację,że coś nie deges ,bo ona przygotowana do cieniowania.Nie wiem jednak ,czy mi wyjdzie,ale taki mam zamiar. Pokazałam ją, ponieważ jak znam siebie,długo może to trwać. Świeczniki ,najpierw były suszarką dla jajek,potem stwierdziłam,że pisanki fajnie w nich wyglądają. I tak zrobiła mi się przez przypadek świąteczna dekoracja. Polecam wypróbować.Smile


RE: Decou Aniki - craftingbydominique - 04-12-2013

alez zestaw jaj! Te grubasne reliefowe z pierwszego zdjecia - mistrzostwo! Tak, jak pisze Erato - co rusz, to inny klimat, wykonanie, pomysl... czad
A puchy - wiadomo, urzekaja....


RE: Decou Aniki - abask - 04-13-2013

Kocie puszki są dla mnie super Wink
Pisanki piękne a ten kogucik wymalowany reliefem to mistrzostwo Wink


RE: Decou Aniki - abask - 04-15-2013

Dzisiaj odwiedziłam Twój wątek. Masz bardzo wiele pięknych prac ale mnie zachwyciła skrzynka z różami ze str 14. Kolorystycznie jest cudna i to przenikanie wzoru i łączenie się ze słojami dla mnie bajka Wink