Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou Aniki - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou Aniki (/showthread.php?tid=1170)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Decou Aniki - jomajka12 - 02-21-2013

Serduszko na pierwszy rzut oka ciekawe, a na drugi ... trudno coś powiedzieć, bo zdjęcia mało wyraźne. Pudełko i buteleczka do kompletu zdecydowanie na tak. Bardzo podoba mi się dół i i tło pudełka - kapitalnie to wyszło i kolory i technika, zdradź jak je robiłaś. Chyba się domyślam, ale wolałabym mieć pewność Smile. Butelka z kompletu jest the best. Ta z czarnym też mi się podoba, ta z czerwonym ciut mniej.
Nie jestem zachwycona pomysłem na "plecy" dam. Same w sobie są efektowne, ale buteleczki utraciły, jakby tu powiedzieć "monotematyczność". Ja bym zostawiła tył pomalowany z dodatkiem granulek i stempelków.
I jeszcze zakrętki, moja rada - dopracuj je, bo psują urok buteleczek.
A tak w ogóle, to oglądając Twoje dzieła miałam miły początek dnia Smile.


RE: Decou Aniki - abfd - 02-21-2013

Butelki piękne, jakby fragmenty sukienek tych dam. Ta kremowa jest najładniejsza. Pudełko do kompletu tez mi się podoba. Jak napisała Jomajka, trzeba dopracować zakrętki.
Być może plecy straciły monotematyczność, ale motywy są dobrane do kolorów butelek. Jak ci się dama znudzi, to masz coś innego.


RE: Decou Aniki - Shanna - 02-21-2013

Flaszeczki piekneSmile Dopracowane i wykombinowane bardzo ladnie. Komplet tez. Slicznie sie prezentuje.
Najmniej serduszka, ale to dlatego, ze buteleczki wszystko przeslonily.


RE: Decou Aniki - gofira - 02-21-2013

Cuda cuda cuda a już butle zjawiskowo cudne


RE: Decou Aniki - Erato - 02-21-2013

No i porwała, i tyle ją widzieli...
Mam podobne odczucia jak grarut co do tych buteleczek - są tak subtelnie ozdobione i eleganckie, że te zakrętki niestety rażą.
Pudełko też piękna robota, nie moje to klimaty wszystko, ale zrobiłaś to naprawdę doskonale. Granulki rzeczywiście dają świetny efekt.


RE: Decou Aniki - Vika - 02-21-2013

Cudne te butle w sukienkach Smile a i pudło do kompletu mistrzowskie,
ja bym tego szkła i zakrętek nie oklejała ryżowym, zostawiłabym gołe ciało, bo nagi dekolt ma w sobie powab i moc...
a zamiast zakrętek zrobiłabym zamknięcie szklane (wiesz, takie szklane korki jak z flakonów z perfumami, widziałam na all), zaś szyję "okręciłabym" mikrokulkami niby pereł sznurem...


RE: Decou Aniki - Erato - 02-21-2013

O, świetny pomysł ^, zastanawiałam się, czym się da zastąpić te wódczane zakrętki Smile


RE: Decou Aniki - craftingbydominique - 02-21-2013

Alez ten komplet jest piekny, przemyslany kazdy element, ksztalt okienka - swietny. Ale dookola to nie juz mikrokulki, tylko konturowka tak? Czy bladze? Na zakretkach sie nie skupialam, gole szklo, jako deklot jest pierwszorzedne, a dol pudelka to gabka na okraglo?


RE: Decou Aniki - Erato - 02-21-2013

A ja myślę,ze przecież przodu i tyłu się nigdy nie widzi naraz Big Grin


RE: Decou Aniki - anika - 02-22-2013

Jasne, moje damulki będą zachwycone,że będą mieć koleżanki do towarzystwa! Co do nakrętek,fakt-one są matowo- perłowe,stąd trudność w oddaniu na zdjęciach prawdziwego odcienia.Ale pomysł Viki ze szklanymi korkami bardzo mi się podoba.Domi ,masz rację,że widzisz konturówkę.Brzegi pudełka,to efekt maziania( okrągłe ruchy) perłową pozłotą z dodatkiem kropelki brązowej farby.Dziewczyny,dzięki za wszystkie komentarze i sugestie. Powiem szczerze,że próżność ( hi,hi) moich butelkowych dam została absolutnie zaspokojona. Jeszcze raz pięknie dziękuję.Smile