Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou Aniki - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou Aniki (/showthread.php?tid=1170)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Decou Aniki - anika - 01-26-2013

Fakt,ciągnie mnie w stronę prac, gdzie można poeksperymentować,ale takie również lubię. No i czasem robimy też pod gust przyszłego właściciela/lki. Fajne pomysły podsunęła Dominika ( filmiki), jak dla mnie bardzo,bardzo.


RE: Decou Aniki - Vika - 01-26-2013

(01-26-2013, 09:25 PM)anika napisał(a): Fakt,ciągnie mnie w stronę prac, gdzie można poeksperymentować,ale takie również lubię.

Ja też Smile

Ale gdyby mi ktoś kazał zgadywać czyja to praca, to nie wiem czy zgadłabym, że Twoja...
Chyba nawet na pewno bym nie zgadła....


RE: Decou Aniki - anika - 01-26-2013

Masz rację,że ten wzór taki grzeczny,ale on do kompletu z chustecznikiem, a chustecznik pod gust właścicielki. No, szczerze mówiąc jest jeszcze wiele technik, których nie próbowałam,a te minimalistyczne mają coś w sobie.


RE: Decou Aniki - Shanna - 01-26-2013

Delikatne i proste. Az sie prosi zeby tu i owdzie ciapnac troche wiecejSmile


RE: Decou Aniki - craftingbydominique - 01-27-2013

Wiadomo, klasyczne decu na poczatku, potem sie wachlarz dzialan rozszerza... ja tez choc ramke bym przykleila, lubie 'zamkniecia', nadaje to, za pomoca prostego triku, fajne wykonczenie pracy.


RE: Decou Aniki - Dyzia - 01-27-2013

To chyba do kompletu z tym chustecznikiem z różami i listami?
Według mnie ten motyw bardziej by pasował do postarzonego stylu, pełnym smaczków, cieniowań.
Może to przez wielkość skrzyni, ale wydaje mi się pustawo.


RE: Decou Aniki - gofira - 01-28-2013

ale że jak a gdzie ciapanie, czerwienie ? bejce? a zloto? hmmmm no paczę i nie wierzę niby twoje a jakby nie twoje zupelnie ładne ale jak nei twoje zuuupełnie inne - dobrze ze chociaz wzór w twojej kolorystyce - fajny kufer


RE: Decou Aniki - anika - 01-28-2013

Big GrinBig GrinBig Grin łapki miałam związane,taki miał być i już. Ale fakt, ja też bym chętnie jeszcze troszkę poszalała, ale on już dawno u właścicielki.


RE: Decou Aniki - jomajka12 - 01-28-2013

Miło pooglądać Twoje prace Aniko. Bardzo podobają mi się kuferek i misa ze str. 10 oraz herbaciarka i chustecznik z 14. Chustecznik to takie cacuszko, piękne zestawienie delikatnego motywu, koloru bejcy i wspaniałego połysku lakieru.


RE: Decou Aniki - anika - 02-21-2013

Witam.Jakoś ostatnio moja teraźniejszość jest mało twórcza. Więcej oglądam, niż robię. Mam dość zimy i z utęsknieniem czekam na wiosnę. A tymczasem przedstawiam fotki takich tam drobiazgów poczynionych jakiś czas temu -butelkowe damulki,jako wspomnienie karnawału, walentynkowe serduszko i perłowe pudełeczko do kompletu jednej z dam.

Na zdjęciach trzy butelkowe damulki przedstawiają swój przód i tył.W ramach eksperymentu zostały one ozdobione stemplami i mikrogranulkami,które bardzo polubiłam.Brzegi pudełeczka,to masa szpachlowa i perłowe mikrogranulki.