Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Cosie, które wyszły spod moich rączek ;) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Cosie, które wyszły spod moich rączek ;) (/showthread.php?tid=1163)

Strony: 1 2 3 4


Cosie, które wyszły spod moich rączek ;) - Beata928 - 07-16-2012

Nareszcie udało mi się dorwać aparat i w końcu są zdjęcia Wink

Na pierwszy ogień idzie szkatułka, która powstała jako pierwsza dawno temu. Długo czekała na ukończenie bo kiedy zaczęłam ją robić to jeszcze nie posiadałam lakieru.
[Obrazek: zielprzod.JPG]
[Obrazek: zielgora.JPG]

Kolejne to ramka i szkatułka-komódka, które mogą być kompletem. Powstały całkiem niedawno.
[Obrazek: odgory.JPG]
[Obrazek: bok.JPG]
[Obrazek: przod.JPG]
[Obrazek: ramka.JPG]
[Obrazek: razem.JPG]

Na dzisiaj będzie tyle. W najbliższym czasie wrzucę kolejne zdjęcia.
Wiem, że w porównaniu z pracami, które tu oglądam to moje "mogą się schować" Wink Ale chcę się pochwalić co tam wydekupkowałam Wink


RE: Cosie, które wyszły spod moich rączek ;) - Shanna - 07-17-2012

Komplet komodka-ramka bardzo ladny i starannie zrobiony. Szkatulka oryginalna, tez ladnie zrobiona. I wielki uklon dla poczatkujacej kolezanki, ze nie zapackala zamknieciaSmile


RE: Cosie, które wyszły spod moich rączek ;) - Zuza - 07-17-2012

Śliczne cosie!! Smile

Zielonego nie lubię, ale ta szkatułka całkiem fajnie Ci wyszła...
Za to niebieski to mój ulubiony kolor! Więc ten niebieski komplecik "może się schować" u mnie!! Big Grin


RE: Cosie, które wyszły spod moich rączek ;) - gofira - 07-17-2012

zielona skrzynka - super bardzo podoba mi się rozwiązanie z patyczkami bo to są patyczki od lodów dobrze wymyśłiłam? niebieskie wytworki tez niczego sobie ale ja wolę zielony i ta biedroneczka super


RE: Cosie, które wyszły spod moich rączek ;) - Beata928 - 07-17-2012

Ta szkatułka to taka była. W sklepie 'wszystko po 5' ją kupiłam Wink

Dziękuję bardzo za miłe słowa.
Dzisiaj postaram się wrzucić więcej cosiów Smile


RE: Cosie, które wyszły spod moich rączek ;) - Hiszpanka - 07-17-2012

Super to wygląda, czterolistna kończyna, jeszcze podkowa, guzik antykominiarski i będzie taki mały zestaw szczęściarza Smile


RE: Cosie, które wyszły spod moich rączek ;) - Ania_butterfly - 07-17-2012

Bardzo ciekawie wyszła ta zielona skrzyneczka. Dołączam się do Hiszpanki, że jest to fajny zestaw szczęściarza. Smile


RE: Cosie, które wyszły spod moich rączek ;) - Beata928 - 07-17-2012

Podkowa mówicie? ^^ To mam już pomysł ;)


RE: Cosie, które wyszły spod moich rączek ;) - Beata928 - 07-17-2012

Jak obiecałam, dodaję kolejną porcję moich robótek. Niestety pogoda jakaś taka kapryśna i nieciekawe światło było przez cały dzień więc tylko dwie "nowości" Wink

Szklaneczka na pędzle. Ma trochę, za mało lakieru, ale podoba mi się taka chropowata powierzchnia(jedna z pierwszych prac):
[Obrazek: szkla.JPG]
[Obrazek: szklana.JPG]
[Obrazek: szkpedz.JPG]

I jeszcze nieskończona skrzynka z tym samym motywem co poprzednia komódka. Potrzebuje jeszcze duużo lakieru, ale niestety nie mam takiego, który nie zżółknie i czeka na swój czas.
[Obrazek: duza.JPG]
[Obrazek: duzarog.JPG]



RE: Cosie, które wyszły spod moich rączek ;) - Shanna - 07-17-2012

Ladne. Delikatne i spokojne.