Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Berbetkowe a'la decoupage ;) nowości :D - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Berbetkowe a'la decoupage ;) nowości :D (/showthread.php?tid=1107)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Berbetkowe a'la decoupage ;) - wieja84 - 06-13-2012

Komplet bardzo fajnySmile


RE: Berbetkowe a'la decoupage ;) - Shanna - 06-13-2012

Fajny komplet i starannie zrobiony. Ekstra pomysl na prezent. Chyba odgapieSmile


RE: Berbetkowe a'la decoupage ;) - brunetka - 06-14-2012

Bardzo ładny komplecik Smile Podoba mi się, bo jest taki delikatny i uroczy Smile


RE: Berbetkowe a'la decoupage ;) - szksat - 06-20-2012

Co róże, to róże Smile Mnie się bardzo podoba ten komplecik Smile Ty to się jednak na te kuchenne gadżety zawzięłaś Smile


RE: Berbetkowe a'la decoupage ;) NOWE - berbetka - 06-26-2012

Ostatnio cierpię na brak weny twórczej i moje 'magiczne pudełko' z farbami i pędzlami omijam szeeeeerokim łukiem Undecided. Rozczarowałam sama siebie, popełniłam parę dekupażowych pomyłek, spaprałam coś..., rozebrałam na części zegar - co miał być zdekupażowany i nastąpiło wielkie "trach!" - wena twórcza poszła se w las Sad . Cierpię ojjj cierpię.

Pokażę Wam tylko co udało mi się uratować z ostatniego rzutu prac.
Takie skromne 'zawieszki aniołkowe'.
Na dodatek zdjęcia robione aparatem z bateriami na wyczerpaniu Undecided

           

________________________________

Jeszcze takie pytanie - czysto techniczne. Jak zmienić temat? Chodzi mi o treść, widziałam u Was Kobietki, że zmieniacie jak dodajecie nowe prace...a ja za Chiny ludowe tego nie ogarniam :/ próbuję i nic.


RE: Berbetkowe a'la decoupage ;) - Vika - 06-26-2012

Cofnij się do swojego pierwszego postu,
kliknij przycisk EDIT - Pełna edycja - wykasuj temat - wpisz nowy - zatwierdź Wink


RE: Berbetkowe a'la decoupage ;) - berbetka - 06-26-2012

Vika dziękuję Ci bardzo za podpowiedź Smile


RE: Berbetkowe a'la decoupage ;) - jomajka12 - 06-26-2012

Takie załamanie przychodzi co jakiś czas na każdą z nas, a w każdym bądź razie przyszło i na mnie. Przez miesiąc nie robiłam nic i żałowałam, że w ogóle się za decoupage wzięłam, i tyle kasy w serwetki i preparaty wpakowałam i w ogóle. Potem zrobiłam coś co mi się spodobało i jest ok. Zrób przerwę, odpocznij, a potem i pomysły i chęci wrócą.


RE: Berbetkowe a'la decoupage ;) - berbetka - 06-29-2012

Dziękuję Dziewczynki za miłe słowa Smile
Jasne że decu to hobby i nie ma z niczym pośpiechu....ale jak myślę co pokupowałam co ozdabiania i to leży sobie samo...to aż żal. Ale nie mam weny właśnie.
Wyjeżdżam dziś na weekend, mam nadzieję że po zmianie otoczenia i chwilowym odpoczynku wena wróci. Smile



RE: Berbetkowe a'la decoupage ;) - jomajka12 - 06-29-2012

No i tak powinnaś myśleć, pozytywnie Smile.