Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dekutworki :D - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Dekutworki :D (/showthread.php?tid=1097)



RE: Dekutworki :D - jomajka12 - 05-06-2013

No cóż musiało być ciężko, po grudzie i pod wiatr by wyszło lekko, zwiewnie i gładziutko. Śliczna skrzyneczka. Porywam!


RE: Dekutworki :D - Erato - 05-06-2013

Jest doskonała! Czemu zdjątko takie małe... Dodgy
Ślicznie, lekko, motyw taki subtelny, pięknie podkolorowany, wszystko gra! Aranżacja zdjęcia też Wink


RE: Dekutworki :D - Podróżniczka - 05-06-2013

Bardzo ładna.Kamienie odręcznie? Ty to masz krzepę.


RE: Dekutworki :D - craftingbydominique - 05-06-2013

nie wiem czemu Ci nie leży? Swietna jest Smile


RE: Dekutworki :D - szksat - 05-07-2013

Dziewczyny, dziś megadziewczyński aniołek, którego to poczyniłam dla dwulatki Smile Korzystając z wiosny, wkomponowałam go w tulipany, które się kończą już, niestety Sad

   


RE: Dekutworki :D - Vika - 05-07-2013

Śliczna aniołka, i jaką ma piękną buzię :


RE: Dekutworki :D - craftingbydominique - 05-08-2013

piekna suknia, co to za kwiatki? serwetkowe czy drukowane. przeslodki jest Smile


RE: Dekutworki :D - aniolek2206 - 05-09-2013

Kocham czarno-białe wzoryHeart Chustecznik wprawił mnie w świetny nastrój,to kolory których ja nie używam ale uwielbiam oglądać u innych.Piękne arcydzieło.A do tego ta prześliczna kobietka ubrana w czarną suknię z koronkowym kołnierzykiem-czyli zakładeczka do książki.Fantastyczny pomysł.Smile
Szkatułka w lawendę też piękna,choć najmniej w mniej podobają mi się kropeczki.Jakoś wyjątkowo nie pasują mi do tego wzoru,który wydaje m się fajnym wzorem ale stracił na uroku.Czegoś zamiast tych kropeczek brakuje mi na przodzie,może kokardki...?


RE: Dekutworki :D - gofira - 05-11-2013

szksacie ( kurde znów po literce pisałam i znów monitor oplułam gdy próbowałam to wypowiedzieć) mój kochany normalnie zaglądać przestanę do ciebie bo już nie mam siły z zazdrości zielenieć - ledwo mnie tu kilka stron nie było i znów takie fajne rzeczy powstały - wymęczona szkatułka super a i aniołowi nic nie brakuje ehhhh niektórzy to mają talent !


RE: Dekutworki :D - szksat - 05-11-2013

Dzięki - aniołek, jak aniołek Smile

Lady, mam to samo z aniołkami - zdecydowanie trzeba mieć wenę, a mnie i tak nic specjalnego nigdy nie wychodzi, tylko takie zwykłe prasowanki Sad

Dominika, te kwiatki to serwetka Smile I to w dodatku przeprasowana po całości kiecki anielicy Smile Ach, to lenistwo!

Jakiś czas temu uczyniłam herbaciarkę z bratkami, ale nie chciało mi się aparacić i dziś się dopiero zmobilizowałam. Ten wzór łaził za mną już od zeszłego lata, a jakoś nie mogłam się za niego wziąć. No i wreszcie (z braku weny) mam - na herbaciarce. Zwykła prasowanka - bez wydziwiań

   

I jeszcze jedna prosta praca oklejankowa - puszka na kredki dla tej dziewczynki, dla której aniołek Smile