Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dekutworki :D - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Dekutworki :D (/showthread.php?tid=1097)



RE: Dekutworki :D - craftingbydominique - 04-26-2013

Jakbym już gdzieś to połączenie widziała... Smile, świetna herbatnica. Esik w środku embossowalas czy to stempel? Etui świetne, tato pewnie dumny, jak paw, ze ma taka zdolna córkę Smile


RE: Dekutworki :D - szksat - 04-27-2013

Dziewczyny, no co ja mogę napisać Smile Bardzo bardzo Wam dziękuję za te wszystkie miłe słowa - naprawdę chce się pędzić do warsztatu po Waszych komentarzach Smile

Lady, mikołajkowy prezent był nie do końca tak wykończony, jak Mikołaj chciał, bo się werniks szklący spaścił Sad A co do lakieru, to nie wiem, jak to się dzieje, że na zdjęciach tak gładko wychodzi - w rzeczywistości nie jest tak różowo Smile

Domi, esik to stempelek - na razie embossingu jeszcze nie liznęłam, ale zaczyna mnie mocno korcić Smile A tata piać z zachwytu nie pieje, ale on jest jak chłop - emocji nie pokazuje Smile

A teraz Wam pokażę coś, co właśnie skończyłam. Od jakiegoś czasu mnie brało, żeby coś w bieli i czerni zrobić, a nigdy się nie odważyłam, bo wszystkie kłaki na tym znać, a ja przecież kociara, choć nie aż taka, jak Lady Heart No i w końcu się skusiłam na chustecznik - taki se wyszedł, ale biało-czarny jest ci on Smile    

Ale, że mi trochę serwetki zostało, to postanowiłam się szarpnąć na print room, choć u mnie wyszedł raczej PSEUDO print Smile i zrobiłam bransoletkę i kolczyki (nienawidzę takich bździnek robić!)    

Ale przecież zostało jeszcze trochę serwetki, to machnęłam zakładkę    

A potem mi się jeszcze jednej zachciało, bo chciałam kraka wypróbować    

No i więcej już nic nie zdążyłam... Confused


RE: Dekutworki :D - Podróżniczka - 04-27-2013

Podpisuję się pod postem natabus. Dodam jeszcze tylko, że zakładka czarno-biała mnie zauroczyła kompletnie.


RE: Dekutworki :D - Erato - 04-27-2013

Ooo, moja ulubiona serwetka Big Grin Idealnie spasowałaś na narożnikach chustecznika, super. Bardzo mi się podoba, ja bym tylko dała na górze jakiś mały biały element z szablonu.
A "bździnki" porywam i uciekam, przepiękne. Ja bym takie bardzo chętnie nosiła.
Zakładki cacka, brawo brawo!


RE: Dekutworki :D - jomajka12 - 04-27-2013

Śliczne wszystko.


RE: Dekutworki :D - apawlaczka - 04-27-2013

no cuda, po prostu cuda :-) wszystko takie dopracowane, zazdraszczam :-)


RE: Dekutworki :D - satori - 04-27-2013

Cudne to wszystko,CUDNE! Chustecznik- ach ,o takim błysku i gładkości to ja mogę tylko pomarzyć Undecided drobiazgi fajne i pomysłowo wykonane.Chylę czoło bo praca z takimi piprztoczkami to dla mnie masakra.No ale zakładki "sukienkowe" to BOSKIE,BOSKIE,BOSKIE !!!!


RE: Dekutworki :D - szksat - 04-28-2013

Bardzo Wam dziękuję za te wszystkie pochwały Smile I gwarantuję, że wcale te moje prace nie są tak gładziutkie, jak myślicie... Niestety... Ale robię, co mogę Smile


RE: Dekutworki :D - Shanna - 04-28-2013

Piekne i lsniace.
Wszystko sliczne. Komplet bizu prezentuje sie swietnie. A do niego mala czarna i juz krolujesz.
Zakladki tez mi sie podobaja. Takiego kszaltu nie widzialam.


RE: Dekutworki :D - Ania_butterfly - 04-28-2013

Chustecznik oraz bransoletka z kolczykami są świetne, ta czarno-biała zakładka też jest super Smile