Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dekutworki :D - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Dekutworki :D (/showthread.php?tid=1097)



RE: Dekutworki :D - Shanna - 11-15-2012

Komplety swiateczne superSmile Jak te wszystkie lampiony rozblysna w swieta...ach....pieknie bedzieSmile


RE: Dekutworki :D - gofira - 11-15-2012

mytła się mytła oj fachowo wytlumaczone ehhh dobra będę supłać i plątac i zobaczymy
a komplecik nei jest mdly mnei się podobywuje


RE: Dekutworki :D - Erato - 11-15-2012

(11-15-2012, 10:57 AM)Zuza napisał(a): O! Erato znowu napisała, to co ja bym chciała... Smile

Hi hi, najwyraźniej nadajemy na tych samych falach Big Grin


RE: Dekutworki :D - Erato - 11-15-2012

(11-15-2012, 12:13 PM)gofira napisał(a): mytła się mytła oj fachowo wytlumaczone ehhh
to mi przypomina wytłumaczenie "jak to namalowałaś? - a tak ciapałam..." Angel


RE: Dekutworki :D - gofira - 11-15-2012

oj tam oj tam ciapanie to wiadomo na cokolwieki lecę - jak mi wyjdzie a supłanie i plątanie to juz wyższa szkoła jazdy ale i tak będę kombinować


RE: Dekutworki :D - aniolek2206 - 11-15-2012

No ja taką bombeczkę z tym ptaszkiem to już mam zrobioną!!!Widzę że to całkiem popularny wzór.Wink
A Ty się nie czepiaj,że tak Ci słodzę bo kto jak nie my-dobre koleżanki,mamy się wspierać.Ja naprawdę jestem zauroczona tymi lampionami...Big Grin. A co do ryżowaca to wczoraj tak się nakręciłam na pracę z nim,że wyskrobałam gdzieś w piwnicy zakupiony kiedyś w lecie kawałek z wzorami Muchy i nakleiłam go na chustecznik. Wyszło dość kolorowo,ale jeszcze nie mogę nic pokazać bo się kończy i lakieruje...


RE: Dekutworki :D - szksat - 11-15-2012

Gofirka, wiem, że pedagog ze mnie marniawy Smile To "mytlanie" poega na tym, że robię pętelki ze wstążki tak, żeby powstało coś na kształt kwiatka i potem związuję go w środku i robi się kukardka. No, postarałam się okrutnie, żeby mytlanie wyjaśnić - aż się spociłam normalnie Big Grin

Hmm, z tym lampionem, to sama nie wiem - nie będę już tego śniegu zeskrobywać, ae wezmę sobie do serca, że lampiony uznawane przeze mnie za mdłe nie zawsze należy ulepszać - najpierw zapytać Koleżanki forumowiczki należy Smile

Aniołek, ciekawa jestem co wysmażyłaś z Muchy Smile Ja pracę z ryżowcem lubię na szkle, bo jakoś na drewnie nie za bardzo, ale to chyba przez lenistwo, bo dużo lakierować trzeba Smile

Nowe bombki... Jakoś w ogóle mi nie idą, wszystkie na jedno kopyto - morduję się okrutnie, weny nie mam, a jak patrzę na Wasze cuda, to już nawet samozaparcie mi przechodzi...
Pejzaż        
Wieniec        

Ciasteczka            


RE: Dekutworki :D - Zuza - 11-15-2012

Hmmm... mówisz, że Ci nie idą... Szkoda, bo może do mnie by zaszły... Smile

Nie wiem co Ci w nich nie pasuje...? Przecież śliczne są! I nawet nie mdłe Big Grin Tongue Porywam tę w ciasteczka - normalnie głodna się zrobiłam! Big Grin


RE: Dekutworki :D - anika - 11-15-2012

Bombki na zdjęciu pięknie się prezentują.Służy im to Twoje "mordowanie".


RE: Dekutworki :D - Erato - 11-15-2012

Kurcze no znowu Zuza mnie wyprzedziła, bo tę ciasteczkową to normalnie bym pożarła Big Grin
A ta z widoczkiem to na przegrodzie? Proszę powiedz ze tak, bo padnę z zazdrości, że zmarch nie ma Rolleyes