Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dekutworki :D - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Dekutworki :D (/showthread.php?tid=1097)



RE: Dekutworki :D - Erato - 11-14-2012

No właśnie... A ja zamiast czegoś malutkiego usiłuję tam wepchnąć dwa ptaki z gniazdem Big Grin Ale co tam. Ostatecznie bombek nikt nie ogląda pod lupą, a jak się podmaluje, doda te wszystkie kokardki itp., to wygląda dobrze, no w każdym razie Twoja wygląda bardzo dobrze!


RE: Dekutworki :D - gofira - 11-14-2012

bombka wymiata - niech mnie dobra dusza powie jak namotać taką kukardkę na bombidełku
reszta tez ladna ale bombka naj
no i ten blask lakieru co po oczach bije suuuper


RE: Dekutworki :D - elila - 11-14-2012

Witaj!
Makowy komplet bardzo mi się podoba, taca pieknie błyszczy!
Lampion i bombka tworzą świetny duet.
PozdrawiamSmile


RE: Dekutworki :D - aniolek2206 - 11-14-2012

Za każdym razem chwalę te Twoje lampiony,bo ciężko tego nie robić.I makowy i świąteczny przepiękne.Smile. Fajnie,że tworzysz kompleciki czyli taca-makowa i bombeczka do lampionu.Oba pomysły mnie urzekły.I jeszcze muszę się przyznać do tego,że jesteś dla mnie inspiracją jeżeli chodzi o lampiony...bo kazałam koleżance zbierać szklaneczki po świeczkach lub zakupić szkło według własnego uznania po to żebym mogła podpatrywać Ciebie i porobić jej takie piękne rzeczy.Jeszcze nie wiem czy potrafię ale to się niedługo okażeBig Grin.Praca z ryżowcem wydaje mi się fajna,choć nie wiem czy trudna...


RE: Dekutworki :D - szksat - 11-14-2012

Dziewczyny, bardzo bardzo dziękuję - ogromnie mi miło czytać takie pozytywne komentarze Smile

Gofirka, kukardkę robi się bardzo prosto - mianowicie, mytła się mytła, potem związuje i jest Smile Inaczej niestety nie umiem tego wytłumaczyć, po prostu zwijam parę pętelek, a potem je związuję w środku Smile A ten blask na bombce, to nie moja zasługa - bombka taka sprytna, bo plastikowa i sama błyszczy Big Grin

Elila, witaj, bardzo mi miło, że mnie odwiedziłaś i dziękuję za komentarz Smile

Aniołek, no a Ty swoim komentarzem powaliłaś mnie na łopatki Smile Oczywiście niezmiernie to łechtające takie komplementy, ale naprawdę niezasłużone - to są moje pierwsze lampiony i raczej nie są chyba za bardzo oryginalne, jak to początki, ale jeśli w jakikolwiek sposób Cię zainspirowały, to czuję się zaszczycona. Działaj i pokazuj efekty Smile

No, to teraz mogę dodać kolejną bombkę - drugą w życiu, więc nie bądźcie bardzo surowe, ale jakaś taka mdła chyba...     , a do kompletu mdły lampion     trochę przyprószony pastą śniegową, bo był za bardzo mdły najpierw    

I dwa komplety razem    


RE: Dekutworki :D - craftingbydominique - 11-14-2012

mytła sie powiadasz Smile... komplecik bardzo sympatyczne, choc mnie aniolkowy bardziej do serca przypadl, jest przesliczny, bombka szczegolnie.
Lampion ptaszkowy wydaje mi sie lepiej prezentowac w 'mdlej' wersji Smile (troszke te akcenty sniegowe za mocno przylozone... nierozporoszone tak jakby).


RE: Dekutworki :D - Vika - 11-14-2012

hahaha... właśnie robię bombkę z takim samym ptaszkiem Tongue
Twoja jest śliczna Smile


RE: Dekutworki :D - wieja84 - 11-14-2012

I kolejne bardzo ładne świąteczne cudeńka.


RE: Dekutworki :D - Erato - 11-15-2012

Szksacie Ty masz obsesję tej "mdłości" Big Grin A żadna z rzeczy opatrzonych przez Ciebie tym epitetem wcale taka nie jest. Bombka śliczna, natomiast niestety moim zdaniem ta pasta na lampionie tylko psuje efekt.


RE: Dekutworki :D - Zuza - 11-15-2012

O! Erato znowu napisała, to co ja bym chciała... Smile