Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dekutworki :D - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Dekutworki :D (/showthread.php?tid=1097)



RE: Dekutworki :D - Podróżniczka - 11-02-2012

Herbaciarka z dziewczynką wspaniała.Lampion też super.Nie znam się na lakierze, bom początkująca.To wiesz może ile tych warstw ma być ?


RE: Dekutworki :D - szksat - 11-02-2012

Podróżniczka, myślę, że powinno być tyle, co pisała Mery, czyli tradycyjny decoupage - lakier, szlif, lakier, szlif i tak do gładkości ;/ Ale wiesz, wszystko zależy od autora - znaczy tak się pocieszam Smile Bo przecież cała uroda klejenia ryżowca w tym, że nie jest gładki tylko "daje fakturę" - o, tak właśnie będę to określać Big Grin


RE: Dekutworki :D - Erato - 11-02-2012

Mnie się podoba wszystko bez wyjątku. Na ryżowcu mało lakieru absolutnie mi nie przeszkadza. Lampion super wycieniowany tą zielenią, podobnie herbaciarka, super.
Butelka na limoncello niezwykle apetyczna i wesoła.


RE: Dekutworki :D - craftingbydominique - 11-02-2012

Hej Skrzacie, wlasnie dotarlam do Twojego watku i jestem zachwycona! Starannosc i przemyslana kompozycja przy kazdym projekcie, to sie rzuca w oczy od razu. A najbardziej zachwycil mnie lawendowy zegar i to ostatnie pudelko dziewczynkowe - wszystkie elementy idealnie graja w tej samej kapeli. I to, ze jest fiolet, a nie roz to przesadza o jej doskonalosci. Niby tradycja i klasyczne wykonanie, ale wrazenie na 6!


RE: Dekutworki :D - Zuza - 11-02-2012

Nie przepadam za zielenią, ale na lampionku ta zieleń bardzo pasuje i nawet podoba mi się! Smile
A ryż musi mieć wyczuwalną fakturę! Big Grin No, chyba że autor chce inaczej... Big Grin


RE: Dekutworki :D - gofira - 11-02-2012

pudełko z dziewczynką moim faworytem
ja chyba nie lubię butelek - jakoś nie znajduje dla nich zastosowania i to pewnie dlatego
ale pudełko hmmmm super


RE: Dekutworki :D - Shanna - 11-02-2012

Lampionik cudny. Zielen mi tam jak najbardziej pasuje. Co do lakierowania- ja ryzowca zabezpieczam kilkoma warstwami i juz.
Pudeleczko tez sliczne. Wszystko pieknie polaczone.
A butelke...ach....
Powiedz tylko co to za flaszka/po czym, bo taka troche krzywa, jednoczesnie intrygujaca.


RE: Dekutworki :D - szksat - 11-02-2012

No wstaje człowiek, zagląda na forum, a tu tyle miłych słów Smile Dziękuję, dziewczyny Heart Naprawdę bardzo mobilizujecie do pracy Smile

Zuza, Shanna, absolutnie się z Wami zgadzam odnośnie ryżowca Smile

Craftingbydominique, dziękuję za wizytę i komentarz - bardzo mi miło, zwłaszcza że Twoje prace są takie dopracowane i zmiksowane technikowo Smile

A skoro Wy wszystkie bombki już robicie, a moje jeszcze nie przyszły (zamówiłam tam, gdzie radziłyście - dzięki Smile), to postanowiłam iść za ciosem lampionowym, bo kieliszków na wino ci u mnie dostatek i robić wprawki przedbombkowe Smile

   

Trochę mi się jakieś mdłe te lampiony wydają, ale nie za bardzo wiem, co z nimi począć Undecided Macie jakieś pomysły?


RE: Dekutworki :D - gofira - 11-02-2012

mdłe ??? ni skąd nic takiego nei zauważyłam
jak juz koniecznie musisz coś dodawac to możesz sypnąc brokatem np czerwonym na płatkch a zielonym na listkach w koncu to świateczne lampiony a wszystko co świateczne powinno się swiecic i błyszczec
ale mnie się takie podobają BRAWO


RE: Dekutworki :D - Zuza - 11-02-2012

Zgadzam się z Gofirą - wcale nie są mdłe, a brokat zawsze dobrze wygląda na świątecznych pracach. Smile