Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dekutworki :D - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Dekutworki :D (/showthread.php?tid=1097)



RE: Dekutworki :D - brunetka - 09-18-2012

ślicznościSmile Mnie najbardziej podoba się chustecznik w czerwone kwiaty Smile Mój osobisty ulubiony motyw Big Grin


RE: Dekutworki :D - Erato - 09-18-2012

Chustecznik żołędziowy ffffffspaniały Heart (inne też doskonale zrobione, ale ten mnie chwycił za Heart ). Tylko bym mu tę wstążkę odwiązała... Ale to taki mój widzimiś, a rzecz zrobiona super!


RE: Dekutworki :D - szksat - 09-20-2012

Dziękuję raz jeszcze za miłe słowa Smile

Erato, wstążka oprócz walorów dekoracyjnych ma również inne - maskujące Big Grin I uwierz mi, że gdybyś ją odwiązała, nie byłoby lepiej Big Grin


RE: Dekutworki :D - Ania_butterfly - 09-20-2012

Bardzo ładne prace. Smile


RE: Dekutworki :D - Erato - 09-20-2012

(09-20-2012, 09:29 AM)szksat napisał(a): Erato, wstążka oprócz walorów dekoracyjnych ma również inne - maskujące Big Grin I uwierz mi, że gdybyś ją odwiązała, nie byłoby lepiej Big Grin
he he, tak podejrzewam, że nie "li tylko" inwencja twórcza Wink Może źle się wyraziłam - nie chodzi mi o przewiązanie jako takie, tylko rodzaj tej wstążki. Ale co ja w ogóle gadam - w życiu mi taki chustecznik nie wyjdzie...




RE: Dekutworki :D - szksat - 09-20-2012

Kobieto, taki pewnie nie, bo na tym właśnie polega rękodzieło Big Grin Ale jaki dopiero wyjdzie Tobie Big Grin


RE: Dekutworki :D - Shanna - 09-20-2012

Ale mnostwo prac. Wszystkie bardzo ladne, kazda ma w sobie cos. Najbardziej przypadl mi do gustu serwetnik w groszek i ten bluszczowy.
Przeslicznie polakierowane i takie dopieszczoneSmile


RE: Dekutworki :D - szksat - 09-20-2012

Dzięki, dzięki Smile

A teraz dalsza część moich tworków. Najpierw butelki:

ptaszkowa        
na oliwę (uwielbiam ten motyw!)        
No i jeszcze jedna, bluszczowa, która wymaga wykończenia i jakoś nie mam na nie pomysłu... I tutaj liczę na Was - bardzo Smile

       

Poza tym zmajstrowałam osłonkę lawendową        

I zmierzyłam się z patyną po raz pierwszy i wykończyłam nią kwiatkowe obrazki     Zdecydowanie muszę jeszcze potrenować, ale chyba złapałam patynowego bakcyla Big Grin


A tutaj dalsze zmagania z patynką Smile Herbaciareczka nostalgiczna Smile Podoba mi się... Hehe, rzadko jestem taka nieskromna Smile

       


RE: Dekutworki :D - brunetka - 09-20-2012

Bardzo mi się podobają obrazeczki - lubię te motywySmile Butelka z bluszczem też w moim guścieSmile Kciuk do góry Smile


RE: Dekutworki :D - gofira - 09-21-2012

ładne te twoje prace - faworyci to obrazki i serducho z bluszczem. bardzo ładnie bawisz się cieniowaniem - chylę czoła bo tło to nie jest moja mocna strona Sad a więc zazdraszczam tej umiejętności i tyle. co do butelki z bluszczem ja bym ze szpachli albo namalowany w każdym razie użyłabym szablonu bluszcza tego co na pierwszym zdjątku na serduchu jest i na ciemnym tle go zrobiła albo sam motyw bluszczowy z serwetki puściła na ciemnym tle bo teraz to takie trochę jakby odcięte jest .
prace naprawde bardzo ładne