Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dekutworki :D - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Dekutworki :D (/showthread.php?tid=1097)



RE: Dekutworki :D - Shanna - 06-22-2012

O tak...komplet piekny. Taki lekki i zwiewny.
Szkatulka tez widac dopieszczona. Bardzo ladna.


RE: Dekutworki :D - Zuza - 06-22-2012

Witaj Artystyczna Matematyczko! Smile Jam też matematyczka Big Grin

Pięknie sobie poczynasz! A najbardziej urzekł mnie komplet panterkowo-tygryskowy!! I jeszcze niezapominajkowy - uwielbiam niezapominajki! Smile

Słoiczki przyprawowe wyszły świetnie - szczególnie jak tak w kupie stoją!



RE: Dekutworki :D - jomajka12 - 06-25-2012

Bardzo ładne słoiczki, bardzo ładne pudełko.


RE: Dekutworki :D - szksat - 09-18-2012

Dzieńdoberek Smile

Nie było mnie długo, ale nie próżnowałam Smile Teraz wracam, wrzucam zdjęcia prac z okresu niebytu na forum i już tu zostaję Smile Oj, stęskniłam się za Wami okrutnie Heart

Najpierw trochę doniczkowo... mój ukochany motyw z anemonami doczekał się doniczek        
No i nie mogłam się oprzeć tym muchomorkom Smile    

A jak już zaczęłam grzybowo, to machnęłam słoiki na grzybki suszone dla moich Cioć        

A teraz, to pojadę chustecznikowo Smile Tak mnie jakoś wzięło na chusteczniki i nie mogłam przestać, a na dodatek ciągle mi się śnią jakieś nowe pomysły, więc pewnie na tym nie poprzestanę Smile
Zaczęłam od bluszczu, który podpatrzyłam u DecoPasji - cudne rzeczy robi Marta Smile Mam nadzieję, że nie będzie mi miała za złe, że powtórzyłam Jej połączenie szablonu i motywu bluszczowego... A oto, co mi wyszło:
   
A potem, to już poszło:
chustecznik z groszkiem    
kwiatuszkowy    
słonecznikowy (bardzo lubię tę serwetkę!)    
i ostatnie dzieło - jesienny z żołędziami    

Uff, sfucałam się tym dodawaniem zdjęć Smile Teraz lecę pobuszować u Was - hehe Big Grin



RE: Dekutworki :D - Vika - 09-18-2012

Cześć Skrzcie Sepleniący Smile
Fajnie, że już wróciłaś i to z takim dorobkiem Smile
Doniczki są superowe, nie wiem która lepsza...
chusteczniki też... ale ja sobie zabrałam dwa - groszkowy i jesienny Smile
_______________________________________________________
Dobra, wróciłam jeszcze raz i jednak zabieram obie doniczki jeszcze...


RE: Dekutworki :D - spord - 09-18-2012

Hej. Super prace. Mnie najbardziej (bo wszystko mi się podoba) to chusteczkowy i słoiczki i jeszcze doniczki.. Smile


RE: Dekutworki :D - gofira - 09-18-2012

witam i ja kurcze piękne wszystkie ja ukradywuję ten z bluszczem - a powiedz proszę to serwetka czy papier skąd ten motyw.
haaa no śliczny jest Big Grin


RE: Dekutworki :D - aniolek2206 - 09-18-2012

Witam po przerwie.Widać,że nie leniuchowałaś.Chociaż już jesień za pasem to doniczki nadal sie przydają,chociażby na wrzosikSmile.Piękne!!!
Ja jednak skupię się na chustecznikach bo takie prace lubię bardzo i sama dużo ich robię.Ten w kwiatuszki cudoExclamation W słoneczniki jeszcze piękniejszy,ale mi chyba najbardziej podoba się ten jesienny w żołędzie.Ma coś w sobie...tajemnicę którą przywiewa wiatr...Shy


RE: Dekutworki :D - szksat - 09-18-2012

Oj, jak miło znowu być z Wami Smile Tyle miłych słów na dzień dobry - dziękuję Wam serdecznie Smile

Gofira, motyw bluszczowy to papier Calamboura Smile


RE: Dekutworki :D - gofira - 09-18-2012

wiesz tak ogladam Twoje prace i wciąz nie rozumiem czemu napisałaś w witalniku ze Ty talentu nie masz ??? hmmm co prawda noszę okulary, ale mam teraz na nosie i dobrze widze i wszystko tu widze ale braku talentu dopatrzec się nie mogę Big Grin