Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Moje pierwsze herbaciarki - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Moje pierwsze herbaciarki (/showthread.php?tid=1080)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Moje pierwsze herbaciarki - Vika - 06-02-2012

Bardzo fajnie wyszło!
Podoba mi się i jedno (wazonik) i drugie (obrazek) SmileSmileSmile
Na tę masę strukturalną (wiem, wiem... szpachlowa z budowlańca ona - ale to nie zmienia faktu, że i masa, i strukturalna ona jest tak samo, jak ta oryginalna do decou, a o ileż tańsza... jak Ci się już skończy ta, którą masz to kup Fluggera - do prac decoupagowych jest idealna!!!!)
no więc na tę masę dawaj tylko (o ile w ogóle ) jedną warstwę lakieru - cieniutką, żeby nie zniszczyć struktury... Wink


RE: Moje pierwsze herbaciarki - magnolia57 - 06-02-2012

Dzięki bardzo,(na to czekałam), do tego kupiłam lakier pół-mat akrylowy przezroczysty, jak się nim pomaluje to wcale nie wiadć że lakierem robione i jakoś tak inaczej wygląda, wydaje mi się że bardziej wyraźnie, buzioki SmileSmile


RE: Moje pierwsze herbaciarki - brunetka - 06-02-2012

Twój mini komplecik jest śliczny - uroczy i delikatny Smile


RE: Moje pierwsze herbaciarki - magnolia57 - 06-06-2012

Witam, dzięki piękne za wszystkie wpisy, cieplutko mi się na sercu robi kiedy je czytam.
Dzisiaj prezentuję dalsze pracki z mini - serii oraz odświeżone makowe pudełeczko.
Pozdrawiam wszystkie mistrzynie decu i całuję, wszak "Dzień pocałunku" dziś mamy.Smile


RE: Moje pierwsze herbaciarki - jomajka12 - 06-06-2012

Romantyczne słodziaczki. Zabieram dzbanuszek.



RE: Moje pierwsze herbaciarki - aniolek2206 - 06-06-2012

Od dawna chcę coś zrobić z tą masą strukturalną i jak patrzę na te twoje prace to widzę w nich inspirację dla mnie.Są piękneSmile.Też najbardziej podoba mi się dzbanuszek,ale niczego sobie jest również ten owalny obrazeczek.Oby tak dalejExclamation


RE: Moje pierwsze herbaciarki - anulkaa - 06-06-2012

Oj kochana prześliczne te Twoje pracki,czyń więcej-super Ci to wszystko wychodziSmile


RE: Moje pierwsze herbaciarki - magnolia57 - 06-07-2012

Witam pięknie i bardzo dziekuję za wszystkie wpisy, cieplutko mi na serduszku jak je czytam a przeczytałam kilka razy bo dzięki Wam dostaje skrzydeł do roboty. Trochę zaprzestałam bo mam jakiś taki zastój a dzięki Wam znów chce mi się dekupciać.SmileHeartSmile
Aniołeczku, to nie masa strukturalna tylko zwykła szpachlówka
Lady, nie mam nic przeciw temu żebyś użyła mojego sposobu ze szpachlówką nawet powiem Ci jak to robię i miło mi że do tego stopnia Ci sie podoba, buziaki za podziw ale nie zasługuję.HeartBig Grin
Grarut, Ataner i Anulka, piękne dzięki, buzioki i uściski,HeartBig Grin
Muszko to nie serwetka tylko wydruk przeze mnie przerobiony i właśnie na ślubBig GrinHeart
Miłego dnia, u mnie słoneczko na razie nieśmiałe ale może później.....kto wie?
Biorę taki stary pędzelek ucięty w połowie (włosie) żeby był twardy, nabieram szpachlówkę i pacam na pomalowaną pracę nieregularne takie...
w miejscu gdzie mam nakleić motyw kłade jedną ze spodnich warstw wydartego motywu, potem czekam aż wyschnie, najlepiej zostawić na całą noc, potem to już malowanie, cieniutka warstwa kleju i brokat do paznokci jak sie komu podoba i wszystko. Miłej zabawy, pokażcie co Wam wyszło jak sie zdecydujecie.Smile


RE: Moje pierwsze herbaciarki - bejb90 - 06-07-2012

ojej, śliczne prace Smile wszystkie takie czyste... pasta i te perełki..cudowności Big Grin


RE: Moje pierwsze herbaciarki - magnolia57 - 06-07-2012

Witam wieczorkiem, prezentuję dalsze wariacje ze szpachlówką Big Grin
To ostatnie to stare odswieżone pudełeczko makowe, wydawało mi się że czegoś mu brakuje, że jakieś takie łyse. A teraz to nawet mi się podoba, z ta szpachlówa nabrało wyrazu, jak myslicie?
Miłego przedpiąteczkowego wieczorku i ....seksujcie, seksujcie.....!SmileTongue
(06-07-2012, 09:11 PM)magnolia57 napisał(a): Witam wieczorkiem, prezentuję dalsze wariacje ze szpachlówką Big Grin
To ostatnie to stare odświeżone pudełeczko makowe, wydawało mi się że czegoś mu brakuje, że jakieś takie łyse. A teraz to nawet mi się podoba, z tą szpachlówą nabrało wyrazu, jak myślicie?
Miłego przedpiąteczkowego wieczorku i ....seksujcie, seksujcie.....!SmileTongue