Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Żyję kolorem-szkatułka retro - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Żyję kolorem-szkatułka retro (/showthread.php?tid=1040)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Żyję kolorem - Erato - 07-15-2013

Że Twój mąż zdolniacha, to wiadomo nie od dzisiaj - a tu stworzyliście niesamowity duet! Bardzo lubię Klimta i ta taca jest dla mnie urzekająca. Wygląda jak w całości namalowana, tło idealnie w stylu Mistrza Big Grin Brawo dla zdolnej pary!


RE: Żyję kolorem - abask - 07-15-2013

No normalnie Wy mnie trzymta!
Asi mąż podrabia Klimta!
A że talent ten mąż ma
wyszło cudnie! Sza po ba!
I choć Asiu byś nie chciała
konkurencję będziesz miała!

Dla mnie bomba choć za Klimtem nie przepadam Wink))
==============================================

O! I widzę, że przybyło
kilka nowych, pięknych prac.
Żeby nam nie umykały
info w tytule musisz dać!

Chustecznik w brązach piękny Wink


RE: Żyję kolorem-szkatułka retro - aniolek2206 - 07-19-2013

Wy moje kochane dekupażowe koleżanki dziękuję jeszcze raz każdej z osobna i wszystkim razem za tak ciepłe przyjęcie tacy Klimtowej.Heart Piotruś oczywiście uradowany i aż się rumieni od takiej ilości komplementów.Mam nadzieję,że jeszcze kiedyś nas zaskoczy.
Ps.abask tak dla sprostowania to mam na imię Aneta a nie AniaWink
Ps.bardzo chętnie bym pisała info dotyczące każdej nowej pracy,ale za głupia na to jestem i nie umiem tego zrobić.Huh Pomocy!!!

Po zakupie nowych serwetek długo myślałam co z nimi zrobić i do czego wykorzystać.Wpadłam na pomysł zrobienia szkatułki na biżuterię w stylu retro z dziewczynką.To motyw już u mnie stosowany,tylko boki są nowością.Nie byłam do końca do niej przekonana,ale z każdym dniem jak na nią patrzę to lubię ją coraz bardziej.Mam nadzieję,ze się wam spodoba.

           


RE: Żyję kolorem - abask - 07-19-2013

To pudełko jest śliczne. Takie dzieckowe wzorki są śliczne same w sobie a jeszcze jak je pięknie się wykorzysta to już mucha nie siada Wink)

Przepraszam za przekręcenia imienia Wink) Nie wiem skąd ja to wytrzasnęłam.

Jeśli chodzi o zmianę w tytule. Wejdź na pierwszą stronę wątku. Wybierz "Edytuj" i "pełna edycja" i zmień w nazwie wątku Wink))


RE: Żyję kolorem - Shanna - 07-19-2013

Bardzo ladna szkatulka. A w srodku jak wyglada? Pytam, bo cos czerwienie/pomarancze na brzegu ledwo widac.


RE: Żyję kolorem - Teśka - 07-19-2013

bardzo fajne połączenie motywów
też jestem ciekawa środka tej szkatułki


RE: Żyję kolorem-szkatułka retro - aniolek2206 - 07-19-2013

abask-dzięki kochanaHeart wreszcie udało mi się zrobić co trzeba,chybaBig Grin
co do imienia to wcale się nie gniewam.a za komentarz szkatułki całuski.

shanna-niestety nie zrobiłam zdjęcia środka a tylko dlatego że szkatułka była robiona naprędce przed kiermaszem na 1 lipca.miałam dosłownie parę dni na przygotowanie się do wyjazdu na Forum Kobiet do Janowca i nie zdążyłam porobić zdjęć w domu.Wykorzystałam moment kiedy zaszło słonce i tak oto w ogóle udało mi się zrobić jakiekolwiek fotkę tego pudełeczka.Ale z tego co pamiętam była pobejcowana na dąb.a to co na brzegach to czerwona farba dla ukrycia małych defektów przy przecieraniu.Razem jakoś się skomponowało.

Teśka-witam i zapraszam do mnie częściej.


RE: Żyję kolorem-szkatułka retro - Erato - 07-20-2013

Och jak dobrze, że są te motywy na bokach... Bo te dziewczątka retro są tak słodkie, ze aż mnie mdli. Tu trochę słodkości znikło na rzecz tych znaczkowych motywów, dziewczynka ma uśmiech lekko zawadiacki i wreszcie mogę ją strawić, co ja mówię, delektować się! Big Grin


RE: Żyję kolorem-szkatułka retro - craftingbydominique - 07-20-2013

To tlo kotowe to jest czysta poezja, jestes moja mistrzynia domalowanek. Tak jak pisala Dyzia, dynamika, szalenstwo kolorow bez zbednej plamy. A taca Piotra, no coz, pozostaje pozazdroscic takiego talentu do spolki w domu i koniecznie niech to laczy z papierami, sam taka kompozycje stworzy, ze mu sie oczy otworza na zupelnie inne pola artystyczne!


RE: Żyję kolorem-szkatułka retro - jomajka12 - 07-21-2013

Nie wiem czemu ale czuję się lekko winna gdy zachwycam się tymi słodkimi, retro dzieciaczkami, że to nie to, że to takie przesłodzone, żeby nie użyć mocniejszego słowa. Ale cóż, uwielbiam oglądanie tych motywów, więc szkatułka ujęła mnie za serce. A sposób zagospodarowania boków - nietypowy, dodaje tej pracy uroku i oryginalności.