Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Żyję kolorem-szkatułka retro - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Żyję kolorem-szkatułka retro (/showthread.php?tid=1040)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Żyję kolorem - Zuza - 07-06-2013

Ach, ten chustecznik podoba mi się o wiele bardziej od tego z Klimtem! Nawet brązy mi nie przeszkadzają Smile


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 07-06-2013

Dominique-pewnie,że jakaś laseczka by się przydała do tej bryki,ale żadna z serwetek którą mam ni jak nie komponuje się z tym kubańskim zestawem.Panowie muszą się zadowolić fajną furąWink

Wiolka42-witam Cię u mnie serdecznie i dziękuję za miły komentarzSmile

Vika-od razu jak zobaczyłam tą brązową furę to pomyślałam sobie,że czekoladowy brąz i złoto idealnie będzie się razem komponowało.Najbardziej mi zależało,żeby nie zniszczyć na zawrzeć na pudełku tek kubański stempelek jak znaczek.Chyba na którymś zdjęciu go widać.Znaczek jak pocztowy na którym pan pali cygaro.

Zuza-uwielbiam kolory,ale czasami trzeba z nimi przystopować.Sama dom mam w kolorach właśnie brązu,czekolady,kremu dodatki złotawe czasami czerwone,zieleń złamana szarością...dzięki takiemu wnętrzu się wyciszam po całym dniu pracy z tymi moimi szalonymi kolorami.A chustecznik był robiony z myślą o moim bracie,w końcu dla faceta.


RE: Żyję kolorem - Shanna - 07-06-2013

Oooo takie samochody lubi moj slubny.
A chustecznik super wyglada. Kolory ciekawie dobrane. Sepia jest swietna.


RE: Żyję kolorem - Podróżniczka - 07-07-2013

Chustecznik super.Bardzo ciekawe kolory i ten motyw.Podoba mi się.


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 07-07-2013

Shanna-mój ślubny też był zadowolony z nowego wzoru.a brat jak dziś dostał to "dzieło"Wink to strasznie był zachwycony.co prawda on kucharz z zawodu,ale zrobiłam dla niego coś zupełnie nie związanego z zawodem ale za to z hobby-auta.Chyba ma to po naszym tacie,fajna fura i szybka jazda...faceci.

Muszka-dziękuję.Smile czasami muszę przystopować z kolorem.choć zaraz i tak cię zaskoczę jak wstawię nowa pracę,będziesz miała masę koloru.

Ataner-chyba takie prace jak ten chustecznik-jak to ujęłaś rozpalające zmysły,powstają wtedy jak robi się je z myślą o kimś konkretnym.Ja co prawda nie robiłam go z myślą o mężu,ale styki to mi się prawie przegrzały podczas dobierania wzoru i przy wykończeniu.Tak dobrze chciałam wypaść przed facetami.Już kolejny taki mam zrobić dla przyjaciela,więc męska publiczność pokochała kubański rytmy.

Podróżniczka-pięknie dziękuję.

Takie pozytywne komentarze nakręcają człowieka do pracy,więc dziś wstawiam kolejną rzecz zrobioną naprędce.Tym razem powraca kolor,dużo koloru...Tongue Kolejny chustecznik,był zrobiony do kompletu do szkatułki w koty.Sama zapewne nie wpadła bym na pomysł zrobienia aż tak kolorowej rzeczy(trochę to ryzykowne,szkatułka już była wyzwaniem),ale kobieta która zakupiła ode mnie pudełeczko na skarby koniecznie chciała mieć coś do pary na chusteczki.Nie do końca byłam przekonana do tej propozycji klientki,ale podniosłam rękawice mi rzuconą i podjęłam się wykonaniu zadania.Efekt oceńcie sameSmile
               


RE: Żyję kolorem - abfd - 07-07-2013

Śliczne te chusteczniki. Samochodowy jest taki retro, ma swój klimat. A z kotami - pięknie domalowałaś tło. Bardzo mi się podoba, bardzo Smile


RE: Żyję kolorem - Zuza - 07-07-2013

Ja oceniam baaardzo pozytywnie! Smile


RE: Żyję kolorem - Dyzia - 07-07-2013

Koci chustecznik super! Ma taka dynamiczna kompozycję, bardziej podoba mi się od pudełka Smile
Z powodu kompozycji chustecznik z furą też fajny, a na pudełku z pawiem podobają mi się boczki - niesamowicie wąsy tego pióra wyglądają Smile


RE: Żyję kolorem - Shanna - 07-07-2013

Jeszcze zaczne lubic kotyTongue


RE: Żyję kolorem - Podróżniczka - 07-08-2013

Chustecznik świetny. Za kotami nie przepadam, ale te kolory!