Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Żyję kolorem-szkatułka retro - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Żyję kolorem-szkatułka retro (/showthread.php?tid=1040)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Żyję kolorem - craftingbydominique - 02-06-2013

oj, no jak masz na swoje usprawiedliwienie to, ze takie cuda tworzylas... to warto bylo czekac. jakie cienie, jaki klimat, pierwsza porywam! laskawa jestem, bo obie sa przeswietne Smile


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 02-06-2013

Dzięki DominikaSmile.Ten pierwszy wieszaczek jest do kompletu do klucznika.Teraz można zobaczyć jak wygląda ta serwetka,która tam była nałożona.Tylko,że tam są bakłażanowe cieniowania a tu bardziej króluje szarość.Ale w całości wyszło fajnie...Szkoda,że nie mam zdjęć.


RE: Żyję kolorem - Erato - 02-06-2013

Uwielbiam ten motyw morski, mam te serwetkę i milion pomysłów na nią, A boje się użyć, żeby nie schrzanić Big Grin Twój wieszak jest świetny, ach do domku na plaży... Ten drugi tez ładny, ale morskie motywy zawsze bardziej mnie chwytają za serce.


RE: Żyję kolorem - craftingbydominique - 02-06-2013

no wlasnie te cieniowania grafitowo szare sa takie piekne, a lakier na blysk? jaki?


RE: Żyję kolorem - decouina - 02-06-2013

Aniołku robisz śliczne rzeczy, każde które do tej pory widziałam bardzo mi się podobają. Te z pierwszego postu są urocze. Bardzo mi się podoba motyw kwiatowy na szafeczce na klucze, a ostatnio zrobione wieszaczki - cudne!


RE: Żyję kolorem - Dyzia - 02-06-2013

Fajne, mające swój klimat wieszaczki, chyba coś tam domalowywałaś po brzeżkach - bardzo fajnie Wink


RE: Żyję kolorem - anika - 02-06-2013

Urokliwe wieszaczki, pięknie wykonane.


RE: Żyję kolorem - Vika - 02-06-2013

Aj, waj...

ach gdzież te cudowne czasy, kiedy mogłam sobie pisać o niedomalowaniu czegoś, albo o źle przyklejonych i uciekających oczach karnawałowej babki, albo o zmarszczonej serwetce, albo chociaż o niedopasowaniu wzoru...

no nie mam się do czego przyczepić, nic a nic...

podoba mi się absolutnie i nieodmiennie Smile
______________________________________________________

a nie, jednak się przyczepię - wieszak z pierwszego zdjęcia krzywo stoi! Big GrinBig GrinBig Grin

no!
i zaraz mi lepiej Tongue

________________________________________________________

Anetko - trzymam kciuki za powodzenie!!!


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 02-06-2013

Na Was to zawsze można liczyć.Dziękuję za tak ponowne cieplutkie przyjęcie.Buziaki dla wszystkich za to!!!Big Grin

Dominika-lakier jest z połyskiem,tylko takiego używam,bo wydaje mi się że fajniej uwydatnia kolorki.

Erato-jak ja się cieszę,że znalazł się ktoś kto bardziej lubi klimaty morskie niż kuchenne.Robiąc ten wieszaczek(a do niego jest również podkładeczka pod dzbanek do herbaty) bałam się jak zostanie odebrany,bo wszyscy nadal szukają lawendy....DziękiExclamation

grarutHeart

decouina-dziękuję bardzo za odwiedzinySmile

Dyzia,anika,oli-fajnie,że zaglądacie do mnie i przy okazji chwalicie...Tongue. Dyzia-tak po bokach są jakieś małe domalunki

Vikuś-Ty mnie tak nie chwal zawczasu,bo jak zobaczysz moje jajka świąteczne to możesz się troszkę podłamać.Malowanie tła to jakoś mi idzie,ale ze zmarchami na takiej okrągłej powierzchni musiałam się zaprzyjaźnić.Wink.Nie mam pojęcia jak to zrobić żeby wyszło dobrze.Ale na zdjęcia trzeba jeszcze poczekać parę dni bo jaja dosychają.
Dziękuję jeszcze Vika że trzymasz kciuki za powodzenie naszego przedsięwzięcia.Potrzeba mi teraz takiego wsparciaHeart

natabus-wiesz,że Vika zawsze musi znaleźć coś co trzeba by skrytykować.WinkA już wydawało mi się,że jest idealnie.Ale co jakby co to zdjęcia robił mój mężulek...ha


RE: Żyję kolorem - makowababuszka - 02-06-2013

wow, wieszaki super! ten drugi zupełnie nie w moim stylu ale ten pierwszy cudny! I kolory mi się podobają, i motyw... - rewelacja Smile