Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Żyję kolorem-szkatułka retro - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Żyję kolorem-szkatułka retro (/showthread.php?tid=1040)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 12-20-2012

(12-20-2012, 04:29 PM)Erato napisał(a): Aniołku, nie otwiera mi się link do picasy Sad Co do wątku - załóż, ja osobiście bardzo chętnie pooglądam.

Dziś wieczorem postaram się to sprawdzić jak Piotrek przyjdzie z pracy,bo ja to mało komputerowa jestemTongue.Abo spróbuj inaczej,wpisz w wyszukiwarkę pbpietras i coś Ci wyskoczy na ten temat,pbpietras lub album Piotr Bednarczyk.


RE: Żyję kolorem - Erato - 12-20-2012

Aniołku, znalazłam - tylko zerknęłam bo nie mam teraz czasu oglądać, ale już się zachwyciłam... Dzięki!


RE: Żyję kolorem - gofira - 12-21-2012

ale śliczniaste lubię takie widoczkowe cudeńka


RE: Żyję kolorem - kachifoo - 12-22-2012

(04-05-2012, 10:05 AM)aniolek2206 napisał(a): Strasznie lubię jak wszystko jest kolorowe(przynajmniej jeżeli chodzi o moje praceRolleyes).Lubię też połączenia czarnego z bielą,ale rzadko wykorzystuję je w decu.Co innego jeżeli mówimy o stroju,ale to przecie nie ta bajka...Rolleyes
Viki dla Ciebie jest dedykowana herbaciarka z dziewczynka i misiem(wszystkim się podobają,aż się boję Twojej ocenyHuh).
A reszta niech wybiera co chce...Smile
A!

Za misiami nie przepadam;p za to pierwsze dzieło powaliło ... świetnie! a te kuferki!!! miód na oczy!!!

(05-13-2012, 05:03 PM)aniolek2206 napisał(a): Kochane Wy moje babeczki po raz kolejny dziękuję za słowa uznania,które sprawiają że wierzę iż to co robię ma sensHeart.Człowiekowi czasami potrzeba takiego wsparcia od innychExclamation
Dzisiaj nowe świeczniki żeby rozświetlić tą ponurą aurę jaka nastała.

I wieszaczki do kuchni na ściereczki.Totalnie eksperymentalny pomysł...

Nie zmieściłam się ze zdjęciami w jednej wypowiedzi,ale chyba da się to jakoś ogarnąć okiem nawet na raty...Tongue

świeczniki pierwsza klasa, ale ten ciemny wieszaczek.... dech mi zaparło!!!! cudny!


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 12-25-2012

MALOLA,GOFIRA-DZIĘKUJE BARDZO ZA WPISIKI.Smile

kachifoo-ciszę się,że do mnie zajrzałaś i również dziękuję za pochwały.Wieszaczek,masz rację zawsze robi wrażenie...nie mam pojęcia co w nim jest takiego,że przyciąga wzrok.


Ponieważ to moje pierwsze Boże Narodzenie u Was to nie wiem jakie tu panują zwyczaje,ale tego co się zdążyłam zorientować to nie piszecie sobie nawzajem życzeń świątecznych w wątkach.To jest jakiś sposób,bo tak to można byłoby siedzieć przez całe święta przy komputerze i odpisywać na życzenia.Jak ja mam na innym forum...
Ja przez swoje gapiostwo u dwóch koleżanek napisałam coś miłego...
Ale u siebie to chyba mogę.
WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANE.DUŻO POMYSŁÓW,KTÓRE POTEM BĘDĄ CIESZYŁY NASZE OCZY.
   


RE: Żyję kolorem - spord - 12-26-2012

Bombki malowane aż dech zapiera.. Tylko podziwiać Smile


RE: Żyję kolorem - craftingbydominique - 12-27-2012

Widzialam prace Piotrka! Dwa talenty w jednym domu staly.... super! Pozdrawiam Was cieplo Smile


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 12-27-2012

Święta i po świętach,więc teraz czas odśnieżać wątek i wstawić coś nowego.
Dwie szkatułki z motywem róż.Jedna bardziej stonowana,druga bardziej przetarta w stylu "starocia".Obie były robione na zamówienie i wizje należały do koleżanek.Ich oczekiwaniom sprostałam,nie wiem jak waszym...Huh

A dalej specjalnie z okazji nadejścia zimy-domki dla ptaszków.Mało skromnie,ale-Kocham je...Heart


               

c.d.
       


RE: Żyję kolorem - Zuza - 12-27-2012

Skromnie?!?!?!!? Super!!!! Klikam raz na jeden, raz na drugi i nie mogę się zdecydować.... To zabieram oba!!! Śliczne są!!!!!!!!


RE: Żyję kolorem - gofira - 12-27-2012

Domki cudne oba. I skrzynecki pikne choć pierwsza bardziej