Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Żyję kolorem-szkatułka retro - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Żyję kolorem-szkatułka retro (/showthread.php?tid=1040)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Żyję kolorem - brunetka - 11-28-2012

o wow! Uwielbiam ten mix kolorów SmileNawet koty mi nie przeszkadzają Tongue


RE: Żyję kolorem - szksat - 11-28-2012

No niesamowite te Twoje eski floreski Smile Dziewczynka absoultnie pięknie wykończona, a koty... no cóż mnie wystarczy, że są kocie i już to czyni świecznik fenomenalnym, a te eski... No nie będę się powtarzać Smile Śliczne


RE: Żyję kolorem - anika - 11-30-2012

Piękności - pudełeczko z dziewusią mnie zachwyciło dbałością o detale. A koci świecznik tym,że jest koci, no i starannie wykonany.Brawo aniołeczku i ...szybkiego powrotu do zdrowia życzę! Smile


RE: Żyję kolorem - Shanna - 12-01-2012

Kociaki oryginalne. Kolorystyka mi sie podoba. Lubie mocne kolory, choc nie zawsze pasuja. A u Ciebie mi pasuja.


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 12-02-2012

Wstawiając ten świecznik trochę się obawiałam Waszej reakcji.HuhZ tego co obserwuję wasze wątki to zwykle kolory są stonowane albo takie miłe dla oka.Muszę przyznać,że ja poszalałam z tym razem z barwami.Świecznik jest jeden w swoim rodzaju,bo już nie ma takiej formy.Ale i tak muszę się Wam przyznać to tego,że nawet dla mnie był ciut za kolorowy...Tongue To był eksperyment!!!
Dziękuję wszystkim za wpisy.Na razie brak nowości w moim wątku,bo kończę lakierować bombeczki.Za tydzień mam kiermasz świąteczny i teraz czeka mnie dużo pracy.PozdrawiamShy


RE: Żyję kolorem - spord - 12-08-2012

Świecznik bomba... Taki kolorowy... Bardzo mi się podoba.. Smile


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 12-19-2012

Dawno mnie nie było,ale ostro pracowałam żeby mieć z czym się pokazać na kiermaszach.Niestety za wiele zdjęć z prac,które zrobiłam to nie mam bo nie było czasu jeszcze zajmować się takimi rzeczami.A poza tym ja w tej kwestii muszę liczyć na męża,a wiecie jak to z facetami bywa...Tongue
Ale ze dwa bombidła udało się sfotografować,poza tym są zdjęcia ze stoiska w Kazimierzu to może coś tam dojrzycie...Wink
                   

Zdjęcia z kiermaszu.Z koleżanką robiłyśmy za klientów,ktoś musiał robić sztuczny tłok...Big Grin .A dalej zdjęcia bombek,które malował mój Piotrek.Ja nie mam czy się chwalić to postanowiłam wykorzystać jego prace.Mam nadzieję,że nie dostanę lania za to...Blush
                   


RE: Żyję kolorem - Erato - 12-19-2012

Malowane bombki mnie zachwyciły Heart Szczególnie ta ostatnia pokazana na zdjęciu, cudo. Podziwiam i zazdroszczę talentu malarskiego.
A Ty sobie aniołku też całkiem nieźle radzisz z malowaniem, sądząc po "obróbce malarskiej" bombek decou Smile


RE: Żyję kolorem - Bajkowa - 12-19-2012

Piękności te bombeczki Smile


RE: Żyję kolorem - gofira - 12-19-2012

ale fajowe bombidła