Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Żyję kolorem-szkatułka retro - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Żyję kolorem-szkatułka retro (/showthread.php?tid=1040)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 11-14-2012

Dziękuję za pochwały za bombeczkę z motywem dzieciaczkówSmile. a co do drugiej to jak popełnienie decu samobójstwaTongue.Mi się ona też nie podoba...ale jak zaczęłam to i skończyłam.A ile było przy tym kombinowania żeby w ogóle coś z tego wyszło.Nie ma co przepraszać ,ale faktycznie najlepsza to ona nie jest.

grarut- bombki szklane i faktycznie lecę wierzchem i potem lakieruję.Bywa ciężko to wylakierować na błysk,ale daję radę.Gorzej później to przetrzeć,sporo czasu na to tracę.Na szczęście bombki szklane wcale nie są takie chętne pękać więc jakoś idzie.

Erato-tło przy dzieciaczkach jest domalowaneRolleyes

Ania_butterfly dziękujęShy

malola-buziaki


RE: Żyję kolorem - Erato - 11-14-2012

(11-14-2012, 02:57 PM)aniolek2206 napisał(a): Erato-tło przy dzieciaczkach jest domalowaneRolleyes
no i tu mnie właśnie zazdrość zeżarła... Ależ świetnie to zrobiłaś! I w ogóle jakie decusamobójstwo? Przecież to jest decu klasyk! Wygląda to dokładnie tak, jak powinno, czyli jak namalowany w całości obrazek. Dla mnie super.


RE: Żyję kolorem - craftingbydominique - 11-14-2012

domalowane tlo - zazdroszcze talentu...


RE: Żyję kolorem - szksat - 11-14-2012

Aniele, ależ piękne te bombki - nie umiem zdecydować, która ładniejsza; dzieciaczki na tym tle słodziakowe ogromnie (oczywiście zazdroszczę talentu), ale ramka zdjęcia z drugiej bombki - po prostu majstersztyk Smile Sama ją malowałaś, czy to jakiś gotowiec?


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 11-15-2012

Erato to decusamobójstwo tyczyło się tej drugiej bombki a nie dzieciaczków.Ich nie śmiałabym tak skrzywdzić...Tongue. Ale na szczęście znalazła się dobra duszyczka czyli szksat Heart,która podziwia moje dzieło.Tak kochana ta ramka to gotowiec wycięty z innej serwetki.Oczywiście trochę podrasowany złotem,czernią i srebrem...no co tam wpadło w ręce po drodze,Jakoś trzeba było to ratować po naklejeniu i załamywaniu rąk.
A domalowanie tła wcale nie jest takie trudne.Poćwiczcie najpierw na płaskim a potem na obłym kształcie.Ja malowałam kiedyś filiżanki to mi lepiej.Ale z planowaniem to różnie wychodzi.Ja zawsze malowałam patrząc na coś,odzwierciedlałam rysunek.Teraz robię podobnie.

A w przerwie między świątecznymi ozdobami powstała taca dla przyjaciółki.Wzór wybrała Ania a ja zmajstrowałam całą resztęTongue
               


RE: Żyję kolorem - Erato - 11-15-2012

Dobrze ze złapałam w locie moją opadającą szczękę, bo by spadła na tę tacę i ją roztrzaskała... Przepiękna. Zupełnie nie w moim stylu, ja ani róże, ani różowy kolor, ani krak pod farbę, ale to jest po prostu piękne. Gratuluję!


RE: Żyję kolorem - craftingbydominique - 11-15-2012

Taca robi faktycznie duze wrazenie, bardzo podobaja mi sie dyskretne przecierki na obramowaniu, motyw kwiatowy soczysto kolorowy - swietny, jedynie ciut mi ta mgielka zachodzaca na motyw kwiatowy nie bardzo lezy, ja bym przy tym pokrakowanym brudnym rozu zostala. Ale calosc - swietna!


RE: Żyję kolorem - szksat - 11-15-2012

No i znowu cudo Smile Aniołek, uwielbiam te Twoje prace - taca pięknie zestawiona, ta czerń, róż i fiolet - świetna Smile


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 11-15-2012

Dziękuję za pochwały.Smile.Jedynie muszę sprostować,że ten róż to nie róż tylko rozbielony brąz typu havana. Niestety na zdjęciach tego nie widać i przekłamały się kolory.Sad.


RE: Żyję kolorem - Shanna - 11-16-2012

Pierwsze slowa jakie ze mnie ''wyszly'' to: o ja pier.... Nic wiecej nie dopisze bo mnie zbanujaSmile
Taca przecudna. Motyw mam, znam, podoba mi sie, ale Twoje zgranie kolorow jest magiczne. I nie wazne czy roz to roz czy brazSmile Mnie sie podoba.