Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Żyję kolorem-szkatułka retro - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Żyję kolorem-szkatułka retro (/showthread.php?tid=1040)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 10-24-2012

Dziękuję wszystkim którzy odwiedzają mój wątek.Wkrótce będą nowe zdjęcia-tym razem bombki.Parę jest na wykończeniu,ale poczekam do końca i na razie ich nie pokarzę.W końcu jeszcze mamy październik...
anika i bajkowa-wielkie dzięki za pochwały i życzenia.Miło mi na sercu się zrobiło tym bardziej,że szaro za oknem.
gofira-podkładeczki to robię w ilościach hurtowych,więc nawet ciężko mi pokazywać wszystkie zdjęcia ze wzorami.A co do świeczników to kupuję je w hurtowni porcelany,ceramiki,szkła i różnych rzeczy do domu w Lublinie.Na razie jest przestój i brakuje ich na stanie,zaczynam się martwić jak długo to potrwa bo tak to chociaż miałam Was czym zaskakiwać.Tongue
Dziś jednak wstawię podkładki pod drinki.Do andrzejek co prawda jeszcze dużo czasu,ale od czegoś trzeba zacząć...Big Grin.I jeszcze puszka,która ma chyba już ze 2 lata.Trzymam w niej makaron,chociaż wzór trochę nietypowy.Robiłam ją na raty i wyszło to co wyszło.
           


RE: Żyję kolorem - gofira - 10-24-2012

ładne... wszystko ładne
wzór neitypowy ?? ale że co??? ze wino na puszce z makaronem ? eeee przeciez to oczywiste że w tej puszce jest makaron no bo każdemu wino kojarzy sie z makaronem wiesz włochy i te sprawy ( żart) chociaz ja w puszce z lawendą mam kawę - znaczy zyłam w przekonaniu że to lawenda a to ajkies inne kwiatki ale czy to ważne MY wiemy a inni nie musza - mnei się podoba
apropos a z czego ty robisz te podkładki? kupujesz gotowe czy coś przerabiasz?


RE: Żyję kolorem - Vika - 10-24-2012

Podkładki jak to podkładki, jak by się ich nie zrobiło zawsze fajnie wyjdą Wink
ale za to puszka... no Anetko... jestem bardzo, bardzo tą puszką...
zwijam nawet z makaronem!
I co z tego, że motyw nic z tym makaronem wspólnego nie ma??
Mnie się ogromnie podoba!!!!


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 10-24-2012

gofira faktycznie nie pomyślałam,że wino+makaron mogą iść w parze i bardzo dobrze to smakuje.Tongue Zresztą fajna w sumie wyszła mi ta puszka nie chwaląc sięBig Grin,więc wszystko jedno na co będzie wykorzystana.
Podkładki robię z płytek ceramicznych(10x10cm lub 15x15cm).Kupuję takie końcówki kolekcji w OBI lub innych tego typu sklepach.Staram się wybierać jak najjaśniejsze kolory to wtedy nie trzeba robić podkładu.A jak nie ma to strzelam podkład i kleję serwetkę jak na wszystkim.Tylko żeby się później nie kleiła do kubka czy kieliszka pokrywam ją termoutwardzalną przezroczystą farbką do porcelany.
Vika fajnie,że podoba Ci się puszeczka.Odkurzona i nadal cieszy oko i już nie tylko mojeSmile.


RE: Żyję kolorem - gofira - 10-24-2012

a dasz namiar na farbkę do porcelany? poproszę


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 10-24-2012

Mój mąż używa farbek Decorfin,produkuje je Talens.Na prywatny adres napisze Ci strony gdzie możesz je zakupić.To już nasze sprawdzone sklepy internetowe.Ja do wykończeń używam farbek tej samej firmy.Sprawdziły się w 100%.


RE: Żyję kolorem - gofira - 10-24-2012

bardzo dziekuję


RE: Żyję kolorem - Zuza - 10-24-2012

U ciebie jak zwykle kolorowo! I pięknie! I w ogóle.... Big Grin


RE: Żyję kolorem - aniolek2206 - 10-24-2012

grarut-świeczników nie wypalam.Są z ceramiki i tylko je ozdabiam tak jak w klasycznym decu. Czyli podkład,serwetka lub papier i lakierowanie.I tyle...a co do namiarów na te sklepy to muszę zapytać męża,bo on rozporządza danymi.A nie jest skory dzielić się swoimi namiarami.Za długo szukał i odpowiednich farbek i dobrych sklepów.Ale nie trać nadziei...
natabus-dziękuję bardzoShy
zuza-dziękuję za odwiedziny i recenzjęBig Grin


RE: Żyję kolorem - Shanna - 10-25-2012

Puszka ekstra. Swietnie z tym zlotem wyglada.