Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.46 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.46 (/showthread.php?tid=1033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.41 - sylwia2624 - 11-23-2012

Dzięki wam wszystkim Smile

(11-23-2012, 03:26 PM)aniolek2206 napisał(a): Niby koleżanka czasu nie ma a tu proszę taki wysyp wspaniałości...Big Grin Jedna piękniejsza od drugiej,aż się chce od razu ubierać choinkę.Ja w swojej kolekcji nie mam takiej z chórem aniołków,więc ja porywam dla siebie.Tongue

Aniolku ja naprawdę ostatnio nie mam czasu a jak go już znajdę to nic mi się nie chce, oj chyba depresja jesienna Big Grin
A tak poważnie to te bombeczki były na zamówienie (w sumie 20 szt.)i to one były moim brakiem czasu Smile


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.41 - RotkiwKerianna - 11-23-2012

strasznie mi się podobają te w zbiorowym zdjęciu, śliczne są......
ja tez tak chcę........tzn umieć robić... choć zamówienie tez bym takie chciała.....


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.41 - teofano - 11-23-2012

Bombki suuuperrrrrrrr. Poważnie. Szcególnie urzekł mnie motyw koci, bo ja kociara jestem. Smile I piszeż, że czasu nie masz? Wink Nie wyglądają jak w biegu robione.


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.41 - sylwia2624 - 11-26-2012

Mam do Was pytanie. Czy o to chodzi mniej więcej z reliefem??
Nigdy się tym nie bawiłam a dziś mnie tak naszło aby spróbować Smile i nie wiem czy tak to idzie.
   

Jeśli coś nie tak to proszę doradźcie, wykonanie pewnie pozostawia wiele do życzenie


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.41 - craftingbydominique - 11-26-2012

Ja nie mam reki do konturowki, ta jest polozona swietnie, mozna by na talerzu bis sprobowac z biala.


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.41 - gofira - 11-26-2012

bardzo ładny talerz choć akurat tutaj konturówki bym nie kładła bo neiwiele będzie mozna na talerzu polożyć - no chyba ze talez na sciane powiesisz..
a co do konturówki - to zalezy wykorzystuje się ja do robienia wzorów czyli reliefów ( wpisz w google relief decoupage i bedzie stado przykladów) i wtedy tworzy się wzory czyli zawijasy kwiatki kropki i inne takie różniaste
i druga metoda tak jak u ciebie czyli podkresla sie pewne elementy obraka/wzoru tak by wysunąc je na peirwszy plan. wg mnei tutaj zachowałas zasadę uwypuklenia tylko kolor jest dobrany niefortunnie ja zastąpiłabym zloto biela wtedy wygladałoby jak snieg czyli tak zimowo
ale poczatki niezłe

a i talerz mega piekny strasznie fajowy wzór


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.41 - sylwia2624 - 11-26-2012

To nie talerz tylko przekładka bombki Smile za bardzo zbliżona fotka Smile
Może źle zadałam pytanie, chodziło mi bardziej o konturówkę niż relief (jak się za dużo czyta na raz to potem wychodzi Big Grin ) Kolor dlatego złoty (może na zdjęciu tego nie widać) gdyż serwetka miała złote elementy. Jak skończę bombkę to wrzucę fotkę.
Dzięki za pomoc Big Grin


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.41 - Zuza - 11-26-2012

Podoba mi się podkreślenie kwiatów i kokardki. Natomiast na obrazku w środku koniecznie powiniwn być biały - złoto tam nie pasuje...

A tak w ogóle to ja sama nie umiem konturówkować, ale wymądrzać się umiem... Tongue


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.41 - Erato - 11-26-2012

A mnie się to złoto podoba - biorąc pod uwagę, że to jest "wkładka" do bombki, to złota konturówka da lepszy efekt dekoracyjny, chyba bardziej widoczny, niż gdyby była biała. No nie wiem, zrób drugą białą Big Grin
A samo wykonanie bardzo dobre, wyszło delikatnie, bardzo ładnie.


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.41 - craftingbydominique - 11-26-2012

oo, a wyglada jak talerz Smile