Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.46 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.46 (/showthread.php?tid=1033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.20 - aniolek2206 - 07-01-2012

Witam!
Ja ja na swój wątek wstawiłam(dawno bo dawno)kilka nowych zdjęć z pracami,to dziewczyny mi napisały...ale się naprodukowałaś!!!
O Tobie można by powiedzieć to samo,że w padłaś w wir pracy,ale ja pochwalamWink.
Najbardziej podoba mi się chustecznik(ocena 6),później komplet dla pani nauczycielki(nie rozpieszczaj jej tak za bardzoTongue),a na końcu kolczyki.Może dlatego,że już trochę wyrosłam z takiej biżuterii.A zapomniałam o bransoletkach...te nic dodać nic ująć-przemyślane i zrobione.Fajne!!!Rolleyes


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.20 - sylwia2624 - 07-07-2012

Rozleniwiłam się ostatnio i to bardzo Smile przez te upały to prawie wcale tu nie zaglądam. Dziękuję pięknie za przemiłe słowa. Ale żeby tak dosłownie nic nie robić to nie, ostatnio próbowałam coś tam stworzyć powiedzmy z cieniowaniem Big Grin nie wiem czy wyszło Tongue ale mnie się podoba Smile pojemniczek na mydełka lub coś innego i mydełka    


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - bejb90 - 07-08-2012

ojej ile prac...
Wszystkie ładne, różnorodne Big Grin
Tylko co do tej ostatniej-pojemniczek-zrób coś z wieczkiem Wink


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - callisto - 07-08-2012

ożesz orzeszku Smile ślicznie wyszło cieniowanie i mydełka piękne.


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - Shanna - 07-09-2012

Piekne cienie. Komplet bardzo ladny. Czy mydelka tez cieniowalas, bo niedowidze? Tongue


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - sylwia2624 - 07-13-2012

Shanna strasznie Cię przepraszam ale ostatnio mało czasu na siedzenie przy komputerze mam Smile a szkoda. Mydełek już nie cieniowałam, a i z motywem też inaczej tworzyłam niż trzeba Smile tzn bez medium. Zrobiłam je tak jak świece sposobem z podgrzewaną łyżeczką. Ale jak tylko się zaopatrzę w medium to kto wie może się odważę Smile
Myślałam że to moje "cieniowanie" to nie do końca wyszło a właściwie to wcale a tu czytając Wasze wypowiedzi jestem w szoku i to pozytywnym. Dzięki wielkie Big Grin


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - Shanna - 07-14-2012

Po co inwestowac w medium skoro umiesz bez niego sie obejscSmile Wyszlo pieknie.


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - sylwia2624 - 07-16-2012

(07-14-2012, 09:51 AM)Shanna napisał(a): Po co inwestowac w medium skoro umiesz bez niego sie obejscSmile Wyszlo pieknie.

Lubię robić coś co jest użytkowane jeśli jest tylko taka możliwość Smile a medium zawsze się przyda Wink
wczoraj do mojej "wazy" powstała deseczka jeszcze bez lakieru ale już niedługo    
a tu chodź to nie do końca decu koszyczki/pudełeczka z wikliny papierowej, jeszcze wymagają dopracowania    


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - Zuza - 07-16-2012

Czy Ty wiesz, że jestem u Ciebie pierwszy raz? I miałam do oglądania i podziwiania 27 stron!!! Pracusia!!! Tongue

Za biżuterią nie przepadam (bo prawie nie noszę), ale cała reszta jest wspaniała!!! Jesteś dla mnie mistrzynią kompletów!! I korzystania z wszystkiego co pod ręką - prawdziwej dekupażystce niepotrzebne drogie media!! Big Grin

Jeśli mogę coś doradzić w kwestii koszyczków - staraj się robić sztywniejsze rurki (szersze paski albo mocniej skręcane) - wtedy nie będą się tak "płaszczyć" Big Grin
Aaaaa... I jeszcze mistrzynią kraka "wybiórczego" jesteś!! Tongue


RE: Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.26 - sylwia2624 - 07-16-2012

Cóż za cudne słowa, nie spodziewałam się. Ja mistrzynią no proszę Cię daleko mi do niej ale strasznie mi milutko jak to sobie czytam Big Grin Koszyczki zrobiłam 2 i jak na razie na tym koniec, rozwali mi się i w ogóle do niczego, może jak kiedyś się zawezmę to coś powstanie, marzy mi się skrzyneczka zamykana Smile