Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonniu- 133 zydelek - Vika - 03-28-2014

Córcia, jestem dumna niesłychanie, ze się inspirowałaś Smile
Ale jako córka powinnaś wiedzieć, że to ryczka jest -RYCZKA - nie zydelek żaden Tongue

A ryczka wyszła fajowo bardzo (te szachownico-romby zawsze dodają smaczku pracom), no i w kwestii transferów niczego już nie jestem w stanie Cię nauczyć Smile
Brawo!


RE: decoupage w moim wykonniu- 133 zydelek - gofira - 03-28-2014

Merilon- 4.99 i kupiłaś tylko jeden ?!!!! karygodne Sad
Vikus - oj z pewnością coś by się znalazło czego jeszcze nie umiem w tych transferach, ale faktycznie trzeba do tego dorosnąć - wcześniej ścierałam linie papilarne na palcach i zawsze było coś nie tak a dzisiaj? hmmm nie wiem jak do tego doszło ale idzie to szybko i gładko i oczywiście wszystko transfer na lakier - wg mnie na dzisiaj jest to najszybszy sposób na decu i mam na to dowody, ale ta historia przy innej okazji


RE: decoupage w moim wykonniu- 133 zydelek - Merilon - 03-28-2014

Kurczę, kusi mnie aby spróbować jakiegoś transferu... ale nie wiem czy to jeszcze nie jest wyższa szkoła jazdy jak na mnie....
p.s. zydelki kupiłam dwa Big Grin chciałam więcej, ale niestety ja się już powoli nie mieszczę z tymi moimi decou-klamorami Big Grin


RE: decoupage w moim wykonniu- 133 zydelek - gofira - 03-28-2014

Merilon - jak coś o ja chętnie miejsca użyczę bo takie zydelki w każdej ilości zaadoptuję
a co do transferu nie spróbujesz nie będziesz wiedziała - jak coś pisz na priv albo dzwoń to chętnie pomogę


RE: decoupage w moim wykonniu- 133 zydelek - abask - 03-28-2014

Taborecik świetnie wyszedł Wink
Zawsze się zastanawiam jak Wy te romby robicie.


RE: decoupage w moim wykonniu- 133 zydelek - gofira - 03-28-2014

no jak jak- wpisałam w google romby, kliknęłam grafikę wylazł obrazek - robiąc kopiuj-wklej ułożyłam wzór na całej stronie wcisnęłam drukuj i z takiej kartki zrobiłam transfer - koniec tajemnicy


RE: decoupage w moim wykonniu- 133 zydelek - abask - 03-28-2014

(03-28-2014, 02:00 PM)gofira napisał(a): no jak jak- wpisałam w google romby, kliknęłam grafikę wylazł obrazek - robiąc kopiuj-wklej ułożyłam wzór na całej stronie wcisnęłam drukuj i z takiej kartki zrobiłam transfer - koniec tajemnicy

hahaaaaaa.... Normalnie się oplułam Wink Wink)
Ale ja guuupia Sad
   


RE: decoupage w moim wykonniu- 133 zydelek - wiolka42 - 03-28-2014

Hania boski ten żółwik SmileSmile


RE: decoupage w moim wykonniu- 133 zydelek - gofira - 03-28-2014

HANIA KOCHAM CIĘ ZA TWOJE POCZUCIE HUMORU I DYSTANS :heart ja oczywiście napisałam to w dobrej wierze by wytłumaczyć jak to się robi - jakoś nei wyczulam aluzji w twym pytaniu - zdecydowanie przy piątku moja percepcja jest ograniczona


RE: decoupage w moim wykonniu- 133 zydelek - abask - 03-28-2014

haha... Ale ja pytałam serio bo nie wpadłam na to, że to jest transfer a to z tego powodu, że dużo tego wzorku. Transfer zawsze mi się kojarzy z drobiazgami Wink))

No fajnie... Też Was kocham Wink)