Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - Virgo_777 - 03-06-2014

Ja! Butla z pazurkiem . Bardzo dobry pomysł. A i wykonanie.. no, no... Podoba mnie siem bardzo Smile


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - gofira - 03-07-2014

Boniu a ja się tak martwilam że krzywo. W koncu to debiut w gorsetach. A co do wielkich wejsc po dlugiej ciszy. Coz duza jestem to i wejscie odpowiednie. To byla pierwsza praca za którą wzielam w mojej ocenie godziwe pieniądze. A dłubię cks prawie caly czas tylko brak czasu na pokazywanie. A głupio tak wrzucic fotki do swego watku i nikogoni nie odwiedzić to by było nie po mojemu. Wtedy lepiej nie zaglądać i poczekac aż znajdzie się czas.


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - Ginger - 03-07-2014

Ja już podziwiałam na fb te cuda, ale tutaj więcej fotek co dokładnie można obadać.Taki styl Gothic całkiem mi się podoba( na dodatek pazurek który przypomina mi prace Eda Hardy'iego). Erato na pudełku musi się tyle dziać bo w takim stylu o to chodzi dlatego pasuje do tej naładowanej erotyzmem, cudnie przybranej buteleczki.Ja byłam świecie przekonana tak jak i dziewczyny,że gorsecik ma sznureczek naprawdę ,a nie namalowany.Ja też taki chcę...na 30 to już za późno ale z okazji kolejnych urodzin to jak najbardziej Blush


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - gofira - 03-07-2014

boniu szkoda że butelka już w nowym domu bobym zdjątko z bliska zrobiła
Grerutku co ma się tłumaczyć że czemu Sad - to konturówka jeszcze drżącą łapka kładziona ot cała filozofia


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - Kruszyna - 03-07-2014

widziałam kiedyś na blogu Asket butelkę- gorset, podobała mi się, fajny kształt miała, ale Twoja podoba mi się jeszcze bardziejSmile Bo ona taka "majtkowa" tfu....gorsetowa, bieliźniana jest! świetna! No i winko w środku ma, rewelacja Smile
A i dzięki za przepis Smile


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - jomajka12 - 03-07-2014

Bardzo to ładne, z "pieprzykiem". Sznurowanie gorsetu - rewelacja. Myślę, że i zamawiający i obdarowana osoba będą zadowoleni.
Wiola, opróżnij butelkę, inspiracja sama przyjdzie Wink.


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - gofira - 03-07-2014

Dziękuję kochane miód ba me serduszko


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - AlaJ - 03-07-2014

Seksi-butelka Smile Genialny pomysł z tymi koronkami. Bardzo podobają mi się róże na pudełku, takie jakby przez mgłę, albo zmrożone, oszronione. Cudo!


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - DecouDream - 03-07-2014

...albo na wieczór panieński lub kawalerski. Chociaż byłby niezłym prezentem na 65 urodziny mojego Taty Big Grin


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - gofira - 03-08-2014

róbcie dziewczynki róbcie
mery- do usług
jak coś oczywiście się polecam Smile