Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - Erato - 03-06-2014

Gofi butelka wymiata - ja poproszę o jakiś łopatologiczny opis, jak się robi taki efekt gorsetu, bo muszę zrealizować pomysł Atanerki na moją butelkę Big Grin I to by się idealnie nadawało...
Pudło mniej do mnie przemawia, bo trochę za dużo się na nim dzieje jak dla mnie, wzór, zawijasy, napis, motylek... Każdy element z osobna jest świetny (motylek wymiata Big Grin ), ale wszystko na jednym pudełku to dla mnie osobiście nadmiar.


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - wiolka42 - 03-06-2014

Fajny pomysł mialaś na butelkę. Bardzo oryginalny prezent. Uwielbiam takie prace . Dawaj przepis na ten gorset Wink tak krok po kroczku .


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - gofira - 03-06-2014

uwaga przepis:
1. butelka (pełna) z białym carlo rossi ( trunek nie najgorszy, a cena dobra, butelka prosta i transparentna, a to ważne i co najważniejsze można kupić w żabce a ta jest długo otwarta i blisko )
2. butelkę włożyłam do letniej wody z płynem do naczyń i etykieta bez problemu zeszła, zdjęłam banderolę ( ten papier od akcyzy), ale czarnąfolię na szyjce zostawiłam- całość dobrze wytarłam ściereczka bez kłaczków
3. czarnym mazakiem namalowałam kształt gorsetu
4. całą powierzchnię gorsetu wypełniłam primerem ( może być stamperia, albo fluger - oba super- dla tych co nie mają - może być klej stamperi do decu, a na to biała farba- efekt taki sam)
5 gdy wyschło, całe pole gorsetu posmarowałam klejem i na to po całości serwetka- a nasza co wygląda jak koronka- gdy wyschło, klej na wierzch, później lakier lakier lakier
6. wiązanie - najpierw namalowałam detale czyli takie jakby czarne falbanki z tyłu farbą, złoty sznureczek to konturówka- oczywiście z reki dlatego miejscami nieco krzywo
7. góra gorsetu to perełki w płynie
8. dól gorsetu to taśma z pasmanterii oczywiście na klej na ciepło
9. szyjka to tez taśma z pasmanterii i czerwona różyczka z materiału- wszystko na klej na ciepło
na koniec niebieski wisiorek ( kupiłam w lidlu całe stado tych błyskotek w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach)
ot i cała filozofia - gdyby coś nie jasne pisać dotłumaczę


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - Erato - 03-06-2014

O jacie o jacie, to ja nie wiem, czy mi się uda, bo mam butelkę pustą i to nie po Carlo Rossi Big Grin
Gofi a poważnie to byłam przekonana, że sznurowanie jest prawdziwe! Tzn. że tam jest przewleczona nitka i się ciężko zastanawiałam, z czego zrobiłaś te otworki Big Grin No ja nie mogę... A to konturówka! Kurka Ty to siedzisz cicho całymi tygodniami, a potem bęc i zawsze coś takiego pokażesz, ze mnie zazdrość żre Big Grin


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - Vika - 03-06-2014

Yes! Yes! Yes!

Mam coś jeszcze dodać?
Córcia, super!
A dla Kubełka dodatkowe brawa!


No i wyszły mi prawie same wykrzykniki....


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - wiolka42 - 03-06-2014

Er ja też myślałam że tam są dziurki SmileSmile.


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - apawlaczka - 03-06-2014

Z takiej butli to by mi było szkoda wypić to wino, żeby potem pusta nie stała, albo wiem wypiłabym wino i dla niepoznaki wlewała sok winogronowy :-) Świetnie ją zrobiłaś Gośka :-) Chciałabym, żeby kiedyś ktoś o mnie pomyślał i mi sprawił taki prezent :-)


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - Merilon - 03-06-2014

Jestem pod wrażeniem wykonania, ale przede wszystkim pomysłu - żeby udekorować butelkę z pełnym winem ! genialny pomysł na prezent Smile a te sznurowania w gorsecie.... cudo Wink


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - Erato - 03-06-2014

(03-06-2014, 08:59 PM)Ataner napisał(a): Świetna ta butelkaSmile Bardziej podobają mi się te sznurowane plecy, bo są bardzo realistyczneSmile

Erato, to Ty jeszcze nie zaczęłaś?! Tongue Tongue Tongue
Ekhem, szukam inspiracji Tongue (czytaj od kogo by tu co zgapić Tongue )


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - wiolka42 - 03-06-2014

Ja dziś kupiłam jakiś trunek w fajowej butelce i też szukam inspiracji . Poczekam co Er lub ktoś inny wymyśli Wink.