Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - Shanna - 07-25-2012

(07-24-2012, 07:23 PM)natabus napisał(a): Ludzie, trzymajcie mnie...... sokole oko to mało powiedziane jest.

A ja specjalnie polazlam zobaczyc o co chodziTongue Vika to wszystko wypatrzySmile Powinna zostac detektywemSmile
A komplet prezentuje sie bosko. Nie dziwie sie, ze babcia zadowolona.


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 07-26-2012

a dzisiaj mam do Was prośbę i nie ukrywam, że bardzo liczę na Waszą pomoc. a oto wyzwanie
mój ukochany synek musi do szkoły przynieść segregator na przybory i gdy zobaczył, że jego mama ( czyli ja) wciąż coś ozdabia to zażyczył sobie aby jego segregator też był taki niepowtarzlny. Kuba ma 9 lat i nawet wybrał już motywy i to jest właśnei największy kłopot bo jakoś nie mam pomysłu jak to połączyć - a syn nie chce z niczego zrezygnować oto co ma się znaleźć na segregatorze:
segregator
   
ma być obowiązkowo:
   
a do tego koniecznie króiki i smile - takie jak na organizatorze poniżej - w oryginale królik jest na żółtym tle, a smile da się tak powycinac by były same bez tła.
   
wczoraj kombinowałam cały wieczór i jedyne co wymyśliłam to że na dużych bokach nakleję wall-ego i domaluję tło a na grzbiecie na górze bedą porozrzucane smile poniżej imię syna a na samym dole królik, który będzie patrzył w góreę na imię - i drugi krótszy grzbiet też taki sam, ale mam kłopot bo niby jakie tło do tych grzbietów. a może coś zupełnie innego poradźcie, pomóżcie proszę



RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 07-26-2012

Omójtysmutku!!! Ale masz zadanie....

A może niech syn sam wybierze kolor tła.... Tongue


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 07-26-2012

już mu proponowałam popatrzył popatrzył i powiedział : nieee mamo to za trudne


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 07-26-2012

A to Cię urządził!! Big Grin

Chyba powinien być jakiś zdecydowany kolor - tak żeby umiał go nazwać i powiedzieć: "Ten zielony/niebieski/żółty/itd segregator jest mój"
A jaki kolor? Ja dla swojego syna (kiedyś Smile )zrobiłabym niebieski... Ale to Twój syn, Ty go urządzisz.... Tongue


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 07-26-2012

ja myslalam aby zrobic niebieski na tych duzych powierzchniach a boki moze żółty tylko boję sie że nie będą wspólgrały kobitki wymyślcie cos proooosze


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 07-26-2012

Chyba tylko ja jestem na Forum... A ja bym zrobiła w jednym kolorze, żeby się dziecku nie myliło... A to jeszcze na dodatek facet - oni się zupełnie na kolorach nie znają... Tongue


RE: decoupage w moim wykonaniu - natalyyjka - 07-26-2012

Ja też się za bardzo nie znam, ale popieram pomysł Zuzy Smile
Faceci i kolory to... Szkoda słów Wink Dlatego też pomalowałabym jednym Smile
WALL-E to taki kosmita, więc może niebieskie tło, takie ciemniejsze i szczoteczką kropki i wyszłoby gwieździste niebo ;D Takie małe nawiązanie do alienów xD


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuzinka - 07-26-2012

Moim skromnym zdaniem popieram pomysł natalyyjki.. ciemne niebieskie tło i szczoteczkowymi kropeczkami białymi, żeby imitowały gwieździste niebo.. zresztą jak na tle serwetki.


RE: decoupage w moim wykonaniu - natalyyjka - 07-26-2012

Faktycznie, gwiazdki są na serwetce. Widziałam ją wcześniej, a dopiero później postanowiłam się wtrącić i wyleciało mi z głowy ;p Skoro i na serwetce są gwiazdki to znaczy, ze to nie taki głupi pomysł ;D