Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykon-123 segregatory-dla dzieci - Erato - 03-06-2014

Trudno powiedzieć, ze mi się podobają te szczeniackie motywy, ale wykon, no no Big Grin Konturówkowe pajęczyny prześwietne!


RE: decoupage w moim wykon-123 segregatory-dla dzieci - Maglia - 03-06-2014

Świetne, ten ze Spidermenem szczególnie. Świetne pajęczyny Smile Ja bym chyba jeszcze pomalowała środek


RE: decoupage w moim wykon-123 segregatory-dla dzieci - gofira - 03-06-2014

dla tych co nie lubią dziecięcych wzorów, kolejna z moich prac

                   

i kilka detali
plecy butelki
   
różyczka
   
i najważniejsze motylek, którego Kuba wykonał sam od początku do końca
   


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - gofira - 03-06-2014

dzięki co prawda starty w domu przy tej pracy tez były, bo nam się fotel uciapał z lekka ale nic tam. Smile jest walka są i ofiary.


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - gofira - 03-06-2014

taaaa to też znam i to dobrze
a stół hmmm juz się nawet ie spinam tylko jak goście przychodzą to wyciągam dyżurna serwetę i już


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - abask - 03-06-2014

Komplecik super Wink)) Butelka w gorsecie kapitalna ale najpiękniejszy jest motylek Wink))


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - gofira - 03-06-2014

DZIĘKI - powiem Kubie to się ucieszy Tongue


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - Shanna - 03-06-2014

Z segregatorow zabralabym ten ze spidermanem, bo akurat podobne klimaty sa u moich chlopakow na topie.
Natomiast komplet urodzinowy to juz wyzsza szkola jazdy.
Butelka swietna. Super udany gorsetSmile
Na pudelku przeszkadz mi tylko grubosc farby, jakbys za gesta malowala. Ale zeby nie bylo, nie czepiam sie. Ogolnie podoba mi sie. Takie prezenty az chce sie dostawac.
No i brawa dla Kuby. Widac, ze dzielnie pomaga i dobrze, ze mu niemineloSmile


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - gofira - 03-06-2014

dora to nie farba- to serwetka, na wzór została przyklejona biała serwetka, tak by tylko widać było cienie. taki eksperyment
a co do Kuby tak tak czasem udaje mi się go zaangażować, choć namawiać nie trzeba - sam się garnie


RE: decoupage w moim wykonniu- 125- glamour komplet - DecouDream - 03-06-2014

Gofi, właśnie się zastanawiałam jak te zamglone róże robiłaś, niezły eksperyment, naprawdę.
I taki butelkowy strój też widzę pierwszy raz, ten gorset bomba! Fajny komplet i życzenia mi się podobają. A motylek wymiata! Świetny pomysł, super łączy się z butelką. Wykonanie idealne. Brawa dla synka.