Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykon-123 segregatory-dla dzieci - DecouDream - 03-05-2014

Eh, to w takim razie to tylko u mnie...
Segregatory rządzą Big Grin


RE: decoupage w moim wykon-123 segregatory-dla dzieci - Virgo_777 - 03-05-2014

Ja, Spider the best jest! Mój Młody też już chce taki (jako wspomnienie dzieciństwa - wielki "dorosły - szczawik"). Skubaniec wyniuchał serwetkę... trza ulepić.. Wink


RE: decoupage w moim wykon-123 segregatory-dla dzieci - Ginger - 03-05-2014

Oglądałam ostatnio Spidermana najnowsza wersje..mamy wszystkie z uwagi an to,ze syn najpierw był fanem a teraz córki..Trzecia w kolejce po chłoptasia w rajstopkach.U mnie zdjęcie tez w kompie przekręcone.Kielichy cudo...a pudełko ma fantastyczny dół.Wygląda jak by było pokryte atłasem od którego światło się odbija.Co do zielonej ramki..to można ja rozjaśnić białymi i jaśniejszymi ciapaniami tak by z bielą się połączyło i nawet bym ciapnęła tej czerwieni dla akcentu.Najlepiej gąbką taką artystyczną i prawie suchą.tak by nie było wyraźnego obramowania.Nie wiem czy jasno się wyrażam.Trudno mi przekazać wizję. Brokacik zdaje się też jest na pudełku ,wiec zapewne góra tez się mieni.


RE: decoupage w moim wykon-123 segregatory-dla dzieci - apawlaczka - 03-05-2014

Kurde szkoda, że ze spidermanem zabrany, bo mój Łuki go uwielbia. Świetnie oba wykonane, ale ten chłopacki bardziej do mnie przemawia, bo te pajęczyny konturówkowe świetnie wyglądają i podmalowania widzę. Gonia fajne dziecięce prace :-)


RE: decoupage w moim wykon-123 segregatory-dla dzieci - gofira - 03-05-2014

dzięki dziewczyny za miłe słowa i odwiedziny. każda sugestia mile widziana, niestety nic a nic poprawić się nie da bo to prace które maja już nowych właścicieli Smile


RE: decoupage w moim wykon-123 segregatory-dla dzieci - Vika - 03-05-2014

No, chłopacki jest suuper!
Brawo córcia za wykorzystywanie wszystkiego co pod ręką, fajne efekty z tego wychodzą Smile
U mnie zdjęcia też przekręcone...


RE: decoupage w moim wykon-123 segregatory-dla dzieci - wiolka42 - 03-05-2014

U mnie też bokiem aż musiałam głowę wykrzywiać Wink . Oba świetne . Ja uwielbiam motywy dziecięce więc jestem 10 x na TAK SmileSmile.


RE: decoupage w moim wykon-123 segregatory-dla dzieci - gofira - 03-05-2014

no kurcze ja nie wiem co z tymi zdjątkami- nie znam się na tym u mnie w kompie prosto. jak ktoś się na tym zna to będę wdzięczna za podpowiedź


RE: decoupage w moim wykon-123 segregatory-dla dzieci - abask - 03-05-2014

Chociaż i u mnie zdjęcia na leżąco to muszę przyznać, że prace są super. Szczególnie 3 fotka Wink


RE: decoupage w moim wykon-123 segregatory-dla dzieci - gofira - 03-05-2014

ren- może i masz rację ale jakoś tak łyso było i się nie świeciło, a wytyczne były wyraźne MA SIĘ DUUUUŻO ŚWIECIAĆ (?) nasz klient...
abask, natabus, oli- taaaa i mnie pajęczy człek jakoś bliższy sercu- może dlatego że on tak już dłuuuuugo w naszym życiu co?