Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - gofira - 11-26-2013

to własnie kocham w tym wszystkim najbardziej, ze każdemu podoba się co innego i super


RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - Shanna - 11-26-2013

Anioly cudne. Sliczne suknie dostalySmile
A reniferki...no coz....mnie tak ten z fioletowym brzuszkiem w oko wpadlSmile


RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - gofira - 11-26-2013

(11-26-2013, 10:37 AM)Lady_Slonko napisał(a): Mam takie aniołki, nieruszone, bo mnie składanie i malowanie pojedynczych elementów odstraszyło Smile Więc tym bardziej podziwiam Twoje prace.
ze składaniem kłopotu nie ma ale klejenie ... cóż anioł pól biedy ale reny ??? no one wcale a wcale prosto i równo się nie chcą dać więc to robi małż tak się przejął że nawet specjalne zaciski przytaszczył i dobrze niech ma swój wkład


RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - Erato - 11-26-2013

No, wreszcie sobie anioły obejrzałam - ale skrzydła mają wspaniałe, szczególnie ten złoty mi się podoba bardzo!

Gdzie te renifery można w tym roku kupić?


RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - AnaLena - 11-26-2013

Zakochałam się w aniołach!!!.... Przepiękne Smile
gdzie je można nabyć?


RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - gofira - 11-26-2013

anioły i reny - surowe można nabyć w drewutni deco


RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - AnaLena - 11-26-2013

Dzięki już upolowałam Wink ale tam mnóstwo fajnych różności Smile a te Twoje aniołki to te małe czy większe?


RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - Erato - 11-26-2013

(11-26-2013, 02:20 PM)gofira napisał(a): anioły i reny - surowe można nabyć w drewutni deco
dziękuję - na renki się czaiłam w zeszłym roku, ale w końcu nie kupiłam. To może w tym roku kupię, bo bombek mi się za ch...usteczkę robic nie chce, a renki wyglądają na takie przyjemne do robienia Smile


RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - craftingbydominique - 11-27-2013

Przecudny klimat wprowadzaja krafty swiateczne, nie da sie z tym polemizowac... zlote skrzydla, ren przyozdobiony, jak z bajki i juz swiat jest piekniejszy. Jak to dobrze, ze tak daleko drewutnia deco, bo bym nie wytrzymala...


RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - gofira - 11-27-2013

tak to chyba te sam co reni i vika robiły w zeszlym roku.
dziewczyny i reny i anioły są z drewutni deco- anioły to te większe po 4 zł czy jakoś tak