Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykon-117 dla dzieci - wiolka42 - 11-06-2013

Gofi podziwiam za obsesję i upór SmileSmile.

Ale warto było naprawde super Ci wyszło . Pewnie się powtarzam Smile.


RE: decoupage w moim wykon-117 dla dzieci - apawlaczka - 11-08-2013

Monster High rządzi!!!!!! Choć jedna z katechetek w wiejskiej szkole nieopodal Chełmna całkiem niedawno rozdawała ulotki, że ta bajka to dzieło szatana, podobnie jak Hello Kitty. Tfu nie to miałam tu gadać, super transfer, jakbym była małą dziewczynką byłabym w niebo wzięta :-)


RE: decoupage w moim wykon-117 dla dzieci - z_agatka - 11-25-2013

O matko. Szacun za tyle transferów. I efekt powalający.


RE: decoupage w moim wykon-117 dla dzieci - craftingbydominique - 11-25-2013

Genialne pudelko! I tlo, i obrazki i te super wyrazne transfery! A literki nie podlug linijki - cymesik. A o Monster High nie slyszalam nic, a nic... ciekawa sprawa SmileSmile, szczegolnie, jak katechetka powiada, ze to dzielo szatana.... to samo sie zreszta mowi o jodze... Smile


RE: decoupage w moim wykon-117 dla dzieci - gofira - 11-25-2013

dzięki dziewczyny kochane jesteście a teraz wymyśliłam wymyśliłam anioły , reny i chustecznik - ten ostatni dla sąsiadki
ale od początku póki co reny i anioły czyli co raz bliżej święta
                   

                   

       
uwielbiam to, cały dzień tonie w mikach i brokatach wszyscy i wszystko się błyszczy i świecie ehhhh powinnam miec wolne od pracy w tym czasie
i .. co raz bliżej święta hm hm hm
wolę czas oczekiwania i przygotowań - niż same święta


RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - wiolka42 - 11-26-2013

Urzekły mnie Twoje anioły Smile. Wyglądają jak żywe. Pięknie ubrane .


RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - gofira - 11-26-2013

oli jak chcesz dam ci namiar to drewutnia deco


RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - Erato - 11-26-2013

Piękne stadko reniferków... Ja porywam tego złoto-zielonkawego Smile Anioły mi sie otwierają dziwnie na iPadzie, obrócone i ńic nie widać. Jutro sobie obejrzę na lapku.


RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - abask - 11-26-2013

A mnie porwały reniferki Wink) Są kapitalne Smile Aniołki też ale reniferki bomb(k)owe Wink))


RE: decoupage w moim wykon-119 co raz bliżej święta hm hm hm .. - Erato - 11-26-2013

Olineczka, toś Ty dziewczyno okularów nie miała. Ten jeden się przecież od stada oderwał Tongue (przedwczoraj usłyszałam w sklepie, ze nie ma rozmiarku w tym kolorku!!! Ożesz, czasem chciałabym być bazyliszkiem...)