Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykon-115 serce i kielich - wiolka42 - 10-22-2013

Dla mnie kielich cudo SmileSmile. Powtórzę za Agą - nie mam pojęcia jak to robicie i jestem pod wielkim wrażeniem Wink.


RE: decoupage w moim wykon-115 serce i kielich - apawlaczka - 10-22-2013

Gośka pojętna z Ciebie bestia!!! Załapałaś o co chodzi z tym niestandardowym decu, który tak lubię ( póki co to tylko podziwiać) obie prace bardzo mi się podobają, są takie artystyczne, super!!!


RE: decoupage w moim wykon-115 serce i kielich - abask - 10-22-2013

O rany!!! Co za kielichy! Cudne!
I te serduszka takie śliczne Wink))


RE: decoupage w moim wykon-115 serce i kielich - satori - 10-23-2013

Przy zapalonej świecy, tak podoba mi się najbardziej.Rozpala zmysły i uruchamia wyobraźnię.Wygląda jak wulkan.Świetny jest.A serducho, jej też bym chciała umieć tak ciapać.Druga strona jest przefantastyczna.Obie prace na medal.Podziwiam.


RE: decoupage w moim wykon-115 serce i kielich - gofira - 10-23-2013

dziekuje za tak ciepłe przyjęcie obu prac
kielich od poczatku do końca jest mój- robiony juz w domku- nie wiem czy będę umiała go powtórzyć bo jest na nim wszystko co było w zasięgu łapek
serduszko to dzieło Violi znaczy niby takie nasze wspólne ale jak się czarodziejka rozpedzila to szast prast i było gotowe i powiem wam że mi też się ono straszliwie podobywuje


RE: decoupage w moim wykon-115 serce i kielich - Zyta - 10-23-2013

Nie wiem co powiedzieć,wszystko już zostało powiedziane,bardzo mnie się podoba Smile))


RE: decoupage w moim wykon-115 serce i kielich - AnaLena - 10-23-2013

Przepiękny kielich!!! Mam cichą nadzieję, że uda mi się kiedyś taki stworzyć Wink


RE: decoupage w moim wykon-115 serce i kielich - gofira - 10-23-2013

Oli ja go specjalnie do tego piekarnika włożyłam tak trochę na zlość małżowi bo przez cały tydzien pracy nad kielichem małż mędzi mi nad uchem ze chyba zgłupłam z tym wkładaniem do pieca, ze z pewnością pęknie i takie tam
a ze ja przekorne bydle jestem no to lakiernęłam, jeszcze pociapalam, jeszcze bardziej się przylozylam by był jeszcze śliczniejszy i oscentacyjnie razem z miseczką ( wiem wiem jeszcze nie zrobiam misce fotek ehhh) no więc razem z miseczką włozyłam do piekarnika, ależ bylam dumna jak nei pękł w sensie na moje wyszło ehhh wiem ja to jednak durna jestem


RE: decoupage w moim wykon-115 serce i kielich - wiolka42 - 10-24-2013

Gofi nie jesteś durna tylko lubisz postawić na swoim i chcesz żeby Twoje było na wierzchu Wink. Też tak mam Smile.


RE: decoupage w moim wykon-115 serce i kielich - Vika - 10-24-2013

Kieliszek wypalany nie pęknie!
pod warunkiem, że nie przekroczysz temperatury (te 130-150 stopni) znacząco, a kieliszek zalany wrzątkiem i owszem Tongue
a to dlatego, że w piekarniku ogrzewa się "całościowo" (tak, jak mówiłam - wkładamy do zimnego piekarnika)
ale za to, gdy wlejemy doń wrzącą wodę to natychmiast ogrzewa się częściowo, a częściowo pozostaje zimny, dochodzą do głosu naprężenia materiału i te inne fizyczne właściwości i - trach... nie wytrzymuje...
to, czy on, kieliszek, jest z cienkiego czy grubego szkła nie ma znaczenia, pęknie tak czy siak, a ten z grubego nawet prędzej niż ten z cienkiego...


A szklanki są z hartowanego szkła. A i tak czasem pękają Smile