Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykon-112 skrzynia pełna skarbów - gofira - 10-19-2013

kumam mery kumam one się aż tak nie wyróżniały - tylko ze mnie d... nie fotograf


RE: decoupage w moim wykon-112 skrzynia pełna skarbów - Zuza - 10-19-2013

Ech, te Twoje tła! Te kolory! Chciałabym tak umieć...


RE: decoupage w moim wykon-112 skrzynia pełna skarbów - Shanna - 10-19-2013

Cudna. Klimatyczna. Zwracajaca uwage. Kolezanka bedzie zachwycona.
A czym przyklejalas kwiatki na to ciemne tlo? Jakis specjalny klej na ciemne tla czy podmalowywalas?


RE: decoupage w moim wykon-112 skrzynia pełna skarbów - apawlaczka - 10-19-2013

Matko Złota cudna jest, nie mogę się napatrzeć. Na prawdę wyjątkowy prezent. Powiedz mi Gofi czym tyś to pomalowała - góra i dół, bo tak na oko to nie mogę rozkminić , jak to wyszło, że te słoje to widać, i te wypukłości co to??? i czym to to??? :-)


RE: decoupage w moim wykon-112 skrzynia pełna skarbów - Erato - 10-19-2013

Przepiękne kolory, jakaś bejca rewelacyjna, co to za kolor? Czy coś mieszałaś? I ta struktura w kolorach, wow. Świetna robota.


RE: decoupage w moim wykon-112 skrzynia pełna skarbów - gofira - 10-20-2013

dzięki dziewczyny za miłe słowa, a więc wszystko już tłumaczę- ta skrzynia powstała jeszcze przed wyjazdem do Posen - jednym słowem ta była pierwsza- więc taka bardziej eksperymentalna
wzór- to jest papier do decu i to wyjątkowo gruby, więc go namoczyłam lekko i przykleiłam na klej do decu i potem położyłam milion warstw lakieru - po 30 warstwie przestałam liczyć, tylko miejscami podmalowałam białym aby tak go trochę uwypuklić
tło- to są bejce z mojej walizeczki od małża, tak je ciągnęłam i ciapałam jak leci, a później na to jeszcze oczywiście płynne metale - wszystkie jakie mi wpadły w rękę, ciapane, malowane jednym słowem co pod łapką
esyfloresy- to nic innego jak masa szpachlowa, chusteczka do nosa, a gdy stwardniało to płatki złota i pasty pozłotnicze i patyna i znów płynne metale
ot i cała tajemnica Smile
jak coś niejasne pytajcie śmiało odpowiem


RE: decoupage w moim wykon-112 skrzynia pełna skarbów - apawlaczka - 10-20-2013

o ja pierdziele, sporo tego Gofi, nigdy nie miałam do czynienia z płynnymi metalami, gdzie to można kupić??? Takie spontaniczne efekty dosłownie uwielbiam :-)


RE: decoupage w moim wykon-112 skrzynia pełna skarbów - gofira - 10-21-2013

no tak tyle się napisałam i mnie dwa razy zbanowało
a więc tak
Grarutku - tak to już jest, że doceniamy dopiero gdy stracimy, zdrowie, rodzinę, przyjaciół- cóż taka nasza natura
a moja koleżanka od 10 lat jest uwięziona w swoim ciele- teraz stawia dopiero pierwsze kroki, nie mówi, ale to nie przeszkodziło jej by w tym roku ( jako pierwszej w historii UJ _ zdac licencjat z dziennikartswa- zapraszam wszystkich na jej strone - antybariera.pl
a co do płynnych metali to mozna je kupic w budowlanych np w castoramie - bardzo dobre sa te z firmy starwax ( pozłota decu) duża oferta jest tez w drewnianej dolinie - tam jako szukana fraze wpisujemy "płynny metal" - chciałam wstawić linki ale mnie zbanowało ( i to 2 razy)
gdyby coś piszcie pytajcie - postaram się pomóc
no i tutaj musze się pochwalić i podziekowac Dorotce naszej dziewczynie z kraciastej krainy - własnei dostałam od niej nowe kolorytycy super płynnych cudnych metali - czekaja na wypróbowanie Dora dzięki wielkie Heart
nalezy tez wspomniec o wkładzie mego ukochanego małża, który tak cudnei szlifuje te moje skrzynei- normalnie są gładziuteńkie suuuper - dzięki o kochany


RE: decoupage w moim wykon-112 skrzynia pełna skarbów - Erato - 10-21-2013

Kurcze te bejce Twojego małża są naprawdę świetne, piękne kolory. No a szpachlówka z chusteczką do nosa to naprawdę mnie ujęła Big Grin Myślałam, że folię jakąś pogniotłaś jak do kucia, a tu proszę, chusteczka... Fajny efekt, muszę spróbować.


RE: decoupage w moim wykon-112 skrzynia pełna skarbów - gofira - 10-21-2013

no walizeczka jest magiczna - to fakt takie puszeczki małe w ilości 30 odcieni róóóóżnych super
aż się boję jak się skończą ehhh póki co sa i mają się dobrze