Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykon-111 z najlepszymi życzeniami - Vika - 10-15-2013

No córcia pojechałaś po całości Smile
Wyszło ekstra!
Bejce jednak mają to coś...


RE: decoupage w moim wykon-111 z najlepszymi życzeniami - Shanna - 10-15-2013

Prezent super. Juz nawet nie pytam co bedzie na zakonczenie rokuTongue
A szkatulka super. Ten niebieski super wychodzi.


RE: decoupage w moim wykon-111 z najlepszymi życzeniami - gofira - 10-15-2013

ale to było własnie na koniec roku- mój kuba na poczatku zeszłego roku szkolnego zmienił szkołe i trafił na cudowna kobiete - uczyła go całą trzecią klasę i poniewaz była taka cudna - postanowiłam się choć troche odwdzięczyć. teraz młody jest w 4 klasie i bardzo żałujemy że tamta Pani nie mogła go już uczyc


RE: decoupage w moim wykon-111 z najlepszymi życzeniami - Shanna - 10-15-2013

Myslalam, ze on- ten prezent- na dzien nauczycielaTongueTongueTongue


RE: decoupage w moim wykon-111 z najlepszymi życzeniami - callisto - 10-15-2013

MOgę sobie wyobrazić jakie wzruszenie widniało na jej twarzy, kiedy dostała taki piękny prezent. Uwilebiam ten motyw serwetkowy, dzieciaczki sa takie ujmujące i romantyczne zarazem. Ten turkus jest obłędny, genialnie wyszło. Te esy floresy to szablon, tak?


RE: decoupage w moim wykon-111 z najlepszymi życzeniami - apawlaczka - 10-15-2013

piękny prezent, szkatułka z pewnością spodobała się obdarowanej bo jest śliczna :-) dobrzy nauczyciele z powołania to wielki skarb dla rodziców i dzieci, ogromna pomoc w wychowaniu i wytyczaniu życiowej drogi. Cieszę się, że macie taką fajną panią :-)


RE: decoupage w moim wykon-111 z najlepszymi życzeniami - gofira - 10-16-2013

ASIOR CZY TO TYY? ALEŻ SIĘ CIESZE WIEKI CIĘ NIE BYŁO miło cię znów widziec w mych skromnych progach
boniu jak ja Was kocham wszystkie moje czarodziejki
dajecie mi ogromną siłę i moc
dziękuję


RE: decoupage w moim wykon-111 z najlepszymi życzeniami - gofira - 10-19-2013

dzisiaj skrzynia pełna skarbów- została uczyniona dla niesamowitej kobiety- cała historia u mnie na blogu więc nie będę pisać jeszcze raz pokazuję tylko co powstało
najpierw detale
                   

a teraz całość
               
i skarby w środku
   


RE: decoupage w moim wykon-112 skrzynia pełna skarbów - gofira - 10-19-2013

to koleżanka z dawnych lat- chodziłyśmy razem do ogólniaka do jednej klasy - nawiasem mówiąc zawsze jej zazdrościłam, figury, sytuacji materialnej, możliwości jednym słowem fajnego życia. Nasze drogi się rozeszły bo pochodziłyśmy z dwóch różnych świató. Później nasze drogi się spotkały, okazało się że gdy ja urodziłam syna ona miała bardzo poważny wypadek i jak sama mówi narodziła się ponownie. Teraz jest jakby uwięziona w swoim ciele ale się nie poddaje przełamuje konwenanse i bariery nie tylko te fizyczne. Spotkałyśmy się po 10 latach od jej wypadku i bardzo chciałam dać jej coś coś choć trochę tak wyjątkowego jak ona sama. Naprawdę jest niesamowita a ja bardzo jej kibicuję.
Apropos Grarutku to wzór od Ciebie - został mi jeszcze kawałek bardzo bardzo dziękuję


RE: decoupage w moim wykon-112 skrzynia pełna skarbów - wiolka42 - 10-19-2013

Ja cież pierdzielę SmileSmile - jest boska . Twoja koleżanka musi być naprawdę wyjątkowa , bo i prezent taki jest . Cud malina .
.gif   k,NDU2ODE0NTYsNzQzOTMy,f,2.gif (Rozmiar: 18.11 KB / Pobrań: 90)