Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 07-20-2012

dzięki dzięki za komentarze. co do czasu hmmm już mój syn i mąż przywykli, że jak wracam po pracy to pierwsze co po ściągnięciu butów to pędzel w ręce- na szczęście ślubny lubi gotować bo bez tego to marna by była ta nasza dieta
co do doniczki - to już wiem na czym polegał błąd- nie pomarszczyłam aluminium przed położeniem, ale naprawiłam swój błąd przy ramce- jeszcze tylko fotki nie zrobiłam, ale to juz w krótce.
a ma jeszcze wielką prośbe - nie wiem czy to dobre miejsce,ale zaryzykuję ( za ewentualny bład przepraszam). mam zamówienie na prezent w decoupage dla faceta, to młody intelektualista - prawnik ( koło 30 z własną rodziną już) - jedyne co wiem to że lubi jaszczurki. poradźcie proszę co ja mam dla nigo zrobić?


RE: decoupage w moim wykonaniu - Vika - 07-21-2012

Mówisz, że sklejka nie nadaje się do bejcy - ależ nadaje się! Nie wiem jakiej bejcy uzywałaś, myślę, że spirytusowej (do sklejki lepsza jest wodna) i dlatego nie wsiąkała dobrze - można jej w tym pomóc dodając spirytusu (denaturatu choćby)...
ja uwielbiam bejce wszelkiego autoramentu i wykorzystuję je we wszystkich niemalże pracach.
A z prac, które ostatnio pokazałaś, właśnie to bejcowane pudło najbardziej mi się podoba Smile
w doniczce sama już wiesz, co warto byłoby poprawić - więcej czarnej patyny i gnieceń (w tych zgniotach musi zostać czerń, żeby je wydobyć)...
a kilelichom nie tyle czegoś brakuje, a wręcz przeciwnie... wydaje mi się, że mają nadmiar... no i chyba trochę je przytłacza wielkość motywów Undecided
Ale zastrzegam - to tylko moje zdanie Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu - brunetka - 07-23-2012

zauroczyło mnie Twoje pudełko...reszta też - a co!


RE: decoupage w moim wykonaniu - anika - 07-23-2012

Bardzo ładne prace, najbardziej jednak podoba mi się pudełeczko ze słonecznikami - świetny wzór na bokach,ale doniczka też fajowa.


RE: decoupage w moim wykonaniu - martyna20031 - 07-23-2012

Pracowita z ciebie istota,a w dodatku rzeczy przyjemne dla oka.
Co do twej prośby to może zestaw na biórko ,segregator,pojemnik na długopisy,wizytownik,.A motywów poszukaj w w wątku"obrazki do drukowania". ostatnio dodałam fajny link z taką ilością obrazków, że napewno coś znajdziesz.


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 07-24-2012

dziękuję za miłe słowa- pisałam ostatnio że nadal walczę z kuciem srebra i oto co powstało
   
a tutaj z bliska
   
i oto mamy komplecik - już zamieszkał u mojej kochanej Babci- jako prezent imieninowy. z łez w jej oczach wywnioskowałam że się podobał - kurcze taki uśmiech obdarowywanej osoby - bezcenny Smile

   
apropos chciałam w tym miejscu bardzo serdecznie podziękowac Wam wszystkim za podpowiedzi jakie dostaję. dzięki Wam udało mi się nauczyć już wielu ciekawych rzeczy w dziedzinie decoupage.
mój największy fan i krytyk zarazem - mąż - stwierdził że obok lawendowych motywów to moje srebro jest super- a uwierzcie w jego ustach to wielki komplement.
tak więc jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 07-24-2012

Połowicznie zgadzam się z mężem - za lawendą nie przepadam, ale to Twoje srebro jest super!! Rameczka przepiękna Ci wyszła, aż kusi do małpowania! Big Grin


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 07-24-2012

grarut - jeśli mówisz o paskach to sama namalowałam - ta technika nazywa się decorative paintin ( mam nadzieję że tak się to pisze) i oczywiście jak potrzeba chętnie opowiem co i jak, a co do różyczki - tu górę wzięła moja ciekawość - odważyłam się w końcu skorzystać z wzoru wydrukowanego na papierze do decoupage - musiałam sprawdzić czy faktycznie jak nałoży się kilkadziesiąt warst lakieru to zniknie krawędź- i ... mogę powiedzieć że się udało- choć zajmuje to strasznie dużo czasu i dlatego wolę tradycyjne serwetki


RE: decoupage w moim wykonaniu - Vika - 07-24-2012

Ramka super! I decorative też! Smile

Tej, no... a co Ty masz na szyi w tym lustrze? Takie z perełkami srebrne... fajne Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 07-24-2012

to nie lusterko tylko ramka dlatego tak dziwnie sie odbilo to złoty łańcuszek z blaszką na której jest literka - ślubny na kilka lat przed ślubem tak mnie sobie "zarezerwował "i tak zostało