Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykon-109dwie czarodziejki i stara skrzynia - abask - 10-06-2013

Mik i tym podobnych cudeniek nie znam ale praca jest super Wink


RE: decoupage w moim wykon-109dwie czarodziejki i stara skrzynia - Zuza - 10-06-2013

Jak żeście tę dziewczynkę tam umieściły?!?!?! Jejku, super to jest!!!
I taśma filmowa! I te czarne paseczki! Omatko! Umrę z zazdrości.... Sad


RE: decoupage w moim wykon-109dwie czarodziejki i stara skrzynia - wiolka42 - 10-06-2013

Zuza nie umieraj Ty zazdrośnico Wink. Ale się nie martw jak od zazdrości się umiera to będzie nas dwie Big Grin


RE: decoupage w moim wykon-109dwie czarodziejki i stara skrzynia - gofira - 10-07-2013

oj dziewczynki wy to kochane jesteście
zuza ty zamiast zazdraszczać weź się do roboty
ale najbardziej w tym wszystkim podobała mi się radość obdarowanej- jeszcze w życiu nie widziałam aby ktoś tak się cieszył. dla takich chwil warto wkładać serce w swoje prace


RE: decoupage w moim wykon-109dwie czarodziejki i stara skrzynia - gofira - 10-07-2013

tutaj było jeszcze ściskanie skrzynki, przytulanie skrzynki i głaskanie skrzynki.... normalnie pełna radocha


RE: decoupage w moim wykon-109dwie czarodziejki i stara skrzynia - gofira - 10-14-2013

nauczyciel ma ogromną moc. o tym jak jest wielka przekonaliśmy się na własnej skórze, na szczęście los się odwrócił i rok temu na naszej drodze postawił wspaniałego pedagoga i cudownego człowieka. dzięki niej mój syn odzyskal wiarę w siebie, odnalazł w sobie ukryte talenta, a my zobaczyliśmy jak wielki w nim jest potencjał. wiem, że takich wspaniałych pedagogów, którzy traktują swoją pracę z sercem i pasją jest więcej i to własnie dla nich wszystkich wielkie dzięki
   
           


RE: decoupage w moim wykon-111 z najlepszymi życzeniami - Erato - 10-14-2013

Turkus przefantastyczny. Pięknie podkreślił strukturę drewna. Słodki obrazek na górze to niekoniecznie mój klimat, ale faktycznie bardzo dobre połączenie kolorów. Całość lekka, urocza, prosta, bardzo ładnie!


RE: decoupage w moim wykon-111 z najlepszymi życzeniami - wiolka42 - 10-14-2013

Gofi szósteczka SmileSmile. Kocham dziecięce motywy - super Ci wyszło .


RE: decoupage w moim wykon-111 z najlepszymi życzeniami - craftingbydominique - 10-15-2013

Ja cie krece.... to dla tej nauczycielki, caly takie kosz?? Ale super prezentos!
Bejca w turkusie nie do pobicia, a z calej chmary slodkich dzieci akurat te wlasnie sa najlepsze. Chociaz poczekaj, jak zobaczysz kalendarz... jest tam pare slodziakow (dzis wyslany razem z mikami, powinien byc pod koniec tyg.) Fajnie przeciagnelas tez tlo na calosc wieka, dobra robota czyli Smile


RE: decoupage w moim wykon-111 z najlepszymi życzeniami - gofira - 10-15-2013

dziękuję za tyle dobrych słów tak wychpwawczyni kuby dostała cały ten kosz- ale to było n akoniec roku szkolnego - niesamowita kobieta mówię wam, jakby ludzie wszyscy byli tacy ehhhh marzenia
a co do bejcy tak tak to mój ukochany niebieski, ciapany razem z zielonym- to oczywiście bejce olejowe z mojej magicznej walizeczki od małża Smile
a góra to oczywiście serwetka, tusze, stemple i płynne metale a dokładniej perłowy i ciaaapanie hihi