Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu-str 106 str moje pierwsze puszki - Vika - 09-16-2013

Już ochałam te puszencje, ale mogę jeszcze raz - och! śliczne Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 106 str moje pierwsze puszki - Rapsody - 09-18-2013

Puszki pierwsza klasa, piękne, klimatyczne, perfekcyjne - zakochałam się Heart
Opis też sobie druknę i zachowam - może kiedyś odważę się z tym zmierzyć Undecided
Kobitki, jesteście kopalnią wiedzy i inspiracji, strasznie się cieszę, że tu trafiłam Rolleyes


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 106 str moje pierwsze puszki - craftingbydominique - 09-18-2013

Bardzo klimatyczne, dopracowane i swietnie skomponowane puszkie. Gofi, ja mam pelno takich obrazkow w kalendarzu, nie uzywam, gruby papier, ale mozna spodnia warstwe sciagnac, dobrej jakosci zdjecia bedziesz miala. Daj adres na priva, to wysle, bo szkoda, zeby sie u mnie kisily po proznicy...


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 106 str moje pierwsze puszki - gofira - 10-05-2013

o to jak to mi jedna z czarodziejek udowodniła, że "umiem tylko jeszcze o tym nie wiem".
           
       

Viola dziękuję z całego serca, za ciepło, za każdą poświęconą chwilę, za wiarę i za to że podzieliłaś się ze mną swym doświadczeniem i wiedzą Heart


RE: decoupage w moim wykon - craftingbydominique - 10-05-2013

Skonczylam na raju pisac, jak bardzo mi sie podoba, a tu prosze, juz pokazalas to cudo! Widac, ze energia niesamowicie krazyla miedzy Wami, bo bardzo ciekawa, pod wieloma wzgledami, rzecz stworzylas. Szkoda, ze miki nijak sie nie daja dobrze fotografowac, za drobne to jest... ale za to widac swietny pomysl z klisza dookola i przeciagnieta ku postarzeniu, plus ten kolor na swietnie wybielonym tle... miod!


RE: decoupage w moim wykon- - Shanna - 10-06-2013

Juz mi Vikula mowila coscie stworzylySmile Ale teraz jak widze, to wydaje mi sie, ze wyglada o wiele piekniej niz w opowiesciachSmile
Bok czaderski. Tasma fotograficzna/filmowa po prostu kapitalnie pasuje. No I udalo sie Wam wkomponowac te ferie barw ze zdjecia, by calosc nie wygladala jak kolorowe jarmarki.
Brawa dla Was obuSmile


decoupage w moim wykon-109dwie czarodziejki i stara skrzynia, czyli posenowa przygoda - satori - 10-06-2013

Gofi podziękowania widać, słychać i czuć ,że od serca. Fajnie miałyście. Zazdroszczę. Portrecik super wyszedł.
Zdradzicie "młodocianym" kilka szczegółów z techniki jego wykonania?


RE: decoupage w moim wykon-109dwie czarodziejki i stara skrzynia - Vika - 10-06-2013

Nooo... w realu to jest dopiero czad!
Nie da się tego opowiedzieć - kontrast między tą rozmikowaną, spokojną czernią i fotografią kipiącą kolorami i życiem, to jest dopiero niesamowite Smile - szkoda, że te aparaty fotograficzne są takie ułomne...

Goofi, a nie masz czegoś tam znów "trudnego" do zrobienia?
Bo wiesz, ja mogę Ci jeszcze poudowadniać.... Tongue



Skróciłam wpis w temacie Smile bo nie można było komentować Smile


RE: decoupage w moim wykon-109dwie czarodziejki i stara skrzynia - Vika - 10-06-2013

Do Viki się NIE ZAPISUJE na żadne kursy, do Viki się przyjeżdża i już Smile


RE: decoupage w moim wykon-109dwie czarodziejki i stara skrzynia - apawlaczka - 10-06-2013

jestem zachwycona, aż nie wiem co powiedzieć, co za kolorystyka i kompozycja !!!cudowna praca!!!! hmm w Poznaniu jeszcze w życiu nie byłam :-) może kiedyś...