Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - Kruszyna - 09-12-2013

podoba mi się zwłaszcza ten ze skrzatem- uroczy motyw i ładne kolorki Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - JoannaC - 09-12-2013

Big Grin Big Grin Big Grin


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - wiolka42 - 09-12-2013

Oli a jeżeli ktoś jest początkujący to co ma podpowiedzieć jak on sam oczekuje podpowiedzi SmileSmile.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - wiolka42 - 09-12-2013

Oli ja wiem ze potraficie dużo podpowiedzieć nie tylko odnośnie decu ale tez preparatów co warto kupic a czego nie. I to mi się właśnie tu podoba SmileSmile. Kiedyś na jakiejś stronie zapytałam panią jak się robi jakąś rzecz - odpowiedź brzmiała : z głowy . Olała mnie totalnieWink.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - gofira - 09-13-2013

i ja się zgadzam z przedmówczyniami- kazdy ma coś do powiedzena. ba nawet dobrze jak świezynka się wypowiada bo przeciez nasze prace zazwyczaj trafiają do ludzi, którzy się nie znaja na decu w sensie technicznym, a przeciez mówią czy im się coś podoba czy nie.
o gustach się nie dyskutuje to wiadomo, a podobac moze się kazdemu co innego tak więc jeśli o mnie chodzi śmiało pisac co się czuje.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - gofira - 09-13-2013

a dzisiaj puszki do kawy i moje ukochane dzieciaczki
                   

i druga
               


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - wiolka42 - 09-13-2013

Ale świetne SmileSmile. Dzieci to wydruk? Gofi napisz co Ty po kolei robiłas na tych puszkach - strasznie mi się podobają .


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 106 str moje pierwsze puszki - gofira - 09-13-2013

Smile jedne to wydruk i transfer na lakier - to na tej w brązach a ta druga to serwetka - a dokładniej dwie - powiedz która mam opisać krok po kroku to opisze


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 106 str moje pierwsze puszki - wiolka42 - 09-13-2013

Tą z transferem bo nigdy tego nie robiłam Smile. O transferach jak sie robi poczytam chyba ze chcesz napisac to bede baaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzięczna WinkSmile.

Tej drugiej mi wcześniej nie wyświetliło dopiero terazSmile. Chcę tą pierwszą Smile.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 106 str moje pierwsze puszki - abask - 09-13-2013

Piękne puszki pokazałaś...
Takie to i ja bym chciała.
Są motyle... Jak w 3D...
Z nimi to się latać chce!
Motyw chwyta za serducha
bo tak piękna każda pucha!
Cudne, świetne jest tam tło
ale napisz jak to szło!

Smile))