Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - Zuza - 09-08-2013

Tak! Skrzatowy najlepszy!


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - Erato - 09-09-2013

Buuu, a ja sie spóźniłam z życzeniami imieninowymi... Ale teraz Cię serdecznie wyściskam, a jeszcze mocniej za ten segregator ze skrzatami! Rewelacyjnie zrobiony, ten podmalowany skrzat się w ogóle nie odcina od reszty, czyli zrobiłaś to superprecyzyjnie. I taki fajny ma klimat bajkowy Smile
I strasznie mi się podobają te zielone kółka-zawijasy na pierwszym!
Aleś poczarowała, wróżko Big Grin


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - gofira - 09-10-2013

kółeczka - moje Kochane Czarodziejki to nic innego jak kilka kolorowych kropek farby na gąbce do tapowania - tej największej i takie zawijasy machamy i juz po krzyku - to trochę jak decorative painting Smile tylko po mojemu


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - małgos - 09-10-2013

Świetne te segregatory najbardziej podoba mi się skrzatowy piękna i solidna robota ,a kółka na zielonym bardzo fajne muszę zapamiętać Big GrinBig Grin


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - gofira - 09-11-2013

dzięki dziewczyny - chwila mi z nimi zeszła - szczególnie ze mam wciąz mało miejsca i się tak składam i rozkładam kilka razy dziennie ale cóż - miłość do decu zwycięża wszelkie przeciwności


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - apawlaczka - 09-11-2013

bajkowe piękności, dopracowane i z pomysłem :-) mój faworyt to ten niebieski :-)


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - gofira - 09-12-2013

dziękuje usłyszec takie miłe słowa z zacnych ust czarodziejek to nielada nagroda


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - JoannaC - 09-12-2013

No wiem zaraz mnie tu ktoś sieknie za to co napiszę oczywiście każda z nas ma swoje wizje danej pracy , ogólnie segregatory urocze bo dzieciaczkowe Smile ale ja mam jedno "ale" takie malusie do niebieskiego sądzę że lepiej prezentował by się gdyby dziewczyneczka nie była otoczona taką jasną aureolką troszkę razi taki kontrast ale hmm być może w realu nie jest to tak gryzące Smile .


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - gofira - 09-12-2013

sieknie??? nie absolutnie! każdy ma prawo do swojej opinii i kazdy widzi to inaczej. w rzeczywistosci tam jest szary, ale odbił światlo i wygląda jak aureola- cóż tak to jest z ograniczonymi umiejętnosciami fotografowania Sad
Joasiu nic się nie martw ja jestem nieobrazalna a każda opinia mile widziana - ważne aby szczera była


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - JoannaC - 09-12-2013

Ufff to dobrze żeś nieobraźliwa bo ja mam cichą nadzieję że TO forum to nie tylko kółko wzajemnej adoracji ,że TU można też poczytać konstruktywną pochwałę jak i krytykę bez złośliwości i temu podobnych akcji Smile .